Sadece Etiket Üretmiyoruz
Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz…

# ürün gruplarımız

Ürün Barkod Etiketi

Ürün Barkod Etiketi

İhtiyaca göre özel yapışkan tercihleri ve üst malzeme seçenekleri , İstenilen ebatlarda hızlı üretim ve sevkiyat hesaplı fiyat avantajları ve kalitede devamlılık anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Koli Barkod Etiketi

Koli Barkod Etiketi

Koli barkod etiketleme uygulamalarınız için kaliteli barkod baskısı ve kuvvetli yapışkanlı etiket çözümlerimiz ile işletmenizin yaşayabileceği etiketlerin  düşme problemlerinden Egen Barkod Etiket çözümleri sayesinde kurtulabilirsiniz..

Renkli Barkod Etiketi

Renkli Barkod Etiketi

Floresan Sarı, Turuncu, Yeşil ve Kırmızı renkli etiketlerimiz ile barkod etiket uygulamalarınız daha dikkat çekici ve göz alıcı olacaktır. İstenilen renkde ve ebatda hızlı üretim ile Egen Barkod’da

Hastane Barkod Etiketi

Hastane Barkod Etiketi

Sağlık sektörü ve Hastanelerimizin kullanmakta olduğu sıra ve kimlik barkod etiketleri, kan etiketleri, labaratuvar etiketleri gibi uygulamalarda Egen Barkod ile sorunsuz ve hızlı çözümler..

Terazi Barkod Etiketi

Terazi Barkod Etiketi

Süpermarketlerde manav reyonunda, kasap reyonunda çerez reyonunda kullanılan termal terazi barkod etiketleri , kaliteli termal yüzeyi ve sağlam yapışkanı ile istenilen ebatlarda hızlı teslimat Egen Barkod ile hizmetinizde

Reyon, Raf Barkod Etiketi

Reyon, Raf Barkod Etiketi

Reyon ve Raf barkod etiket ve fiyat etiketlerinize özel sökülebilir yapışkanlı malzeme veya termal karton etiketler ile rafınızın genişliginde ve istediğiniz uzunlukta üretim Egen Barkod ile..

Güvenlik Barkod Etiketi

Güvenlik Barkod Etiketi

Güvenlikli  barkod etiket ihtiyaçlarınız doğru belirlenmesi ve  etiketin sunulması için Egen Barkod’un sunduğu çözümleri inceleyiniz.

Kuyumcu, Gözlük Barkod Etiketi

Kuyumcu, Gözlük Barkod Etiketi

Kuyumcu ve gözlük barkod etiketlemelerinde en çok tercih edilen yüksek ışığa ve dış etkenlere dayanıklı barkod etiketleri, stoktan teslim ve özel ebat üretim imkanları ile hizmetinizde.

Demirbaş Barkod Etiketi

Demirbaş Barkod Etiketi

Uzun süre dayanıklı ve deforme olmayan etiketlerimiz ile stok, demirbaş uygulamarınızda kusursuz ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Egen Barkod Silvermat Etiket ürünlerimizi incelemeden karar vermeyiniz.

Yem, Un, Bakliyat Barkod Etiketi

Yem, Un, Bakliyat Barkod Etiketi

Yem Etiketi, Un Çuvalı Etiketi, Bakliyat etiketleme uygulamaları genelde yapışkansız termal veya polietilen ürünler tercih edilmektedir. Birinci kalite ürünler ile yapışkansız veya yapışkanlı etiket çözümleriniz ile hizmetinizdeyiz.

Varil, Lastik Barkod Etiketi

Varil, Lastik Barkod Etiketi

Kuvvetli yapışkan özelliği ile diger uygulamalardan ayrılan, Lastik etiketleri, Varil ve Çuval gibi zor yüzeylerde tutunabilen aynı zamanda dayanıklı barkod baskıları gerektiren Tyre yapışkanlı ürünler Egen Barkod ile sunulmaktadır.

Bitki Pasaportu Barkod Etiketi

Bitki Pasaportu Barkod Etiketi

Bitki, çiçek, fide gibi ürünlerin kimlik etiketlemesi veya barkod etiketlemeleri için pvc etiket, polyart etiket ve tywek etiketler ile en kötü hava şartlarına dayanıklı ve silinmez olup, istenilen ebatlarda ve renklerde hızlı üretim ile Egen Barkod ile hizmetinizde

Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

Demir, çelik , hadde ve alüminyum sektörlerine yönelik gerek yüksek ısıya dayanıklı etiketler, gerekse  tag askı etiketleri ile uygulamaya özel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz..

Laboratuvar, İlaç Barkod Etiketi

Laboratuvar, İlaç Barkod Etiketi

Laboratuvar ve ilaç etiketleri soğuk dipfriz ortamlarda mukavemetli ve baskıların zarar görmeyeceği dış etkenlere dayanıklı olması gerekmetedir. Egen Barkod’un  -200 °C soğukluk için sunduğu çözümleri inceleyiniz.

Cam, Ahşap Yüzey Barkod Etiketi

Cam, Ahşap Yüzey Barkod Etiketi

Cam yüzeyler için sökülebilen ve kaldırıldığında leke veya yapışkan salgılamayan etiket ürünlerimiz ile palet ve ahşap etiketleme uygulamalarında kuvvetli etiket çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Halı, Kumaş Barkod Etiketi

Halı, Kumaş Barkod Etiketi


Halı ve Kumaş etiketlenmesi, yapışkan özelliğinin çok  kuvvetli ve baskıların dayanıklı olmasını gerektirir. Tyre yapışkan özellikli etiketlerimiz ile sizlere sorunsuz ve kusursuz barkodlama sunuyoruz..

Braille İlaç Etiketleri

Braille İlaç Etiketleri

Görme engelliler için braille alfabesi ile hazırlanmış kabartma etiketler ile engelleri azaltıyoruz. Tüm ilaç etiketlerinde ve kutularında zorunlu olan braille baskı, egen barkod ile hizmetinize sunuyoruz.