Cam Ahşap Yüzey Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz …

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Cam Ahşap Yüzey barkod etiketi

nonperm Cam Ahşap Yüzey Barkod Etiketi

Kuşe Nonperm Etiket

codeLINE 108

Kuşe Nonperm Etiket, soyulmaya çalışıldığında etiketle çıkacak bir yapışkana sahiptir. Yüzeye yapışmak yerine çıkarılabilir yapışkan çıkartmaya yapışır ve yüzeyi temiz bırakır aynı zamnda yapışkan izi ve ham madde izi bırakmaz bu yüzden Cam Ahşap Yüzey Barkod Etiketi için uygun seçeneklerden biridir.

fastyre Cam Ahşap Yüzey Barkod Etiketi

Fastyre Etiketler

codeLINE 514

Fastyre Etiketler genellikle etiketlerin büyük hacimli olarak üretildiği yerlerde kullanılır. Zemininde özel ve dayanıklı bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışması nedeniyle, lastiklere ve Cam Ahşap Yüzeylere uygulanması için idealdir. Fastyre etiket yırtılma özelliğine sahiptir ve ribon baskıya uygundur. Yapışkanlı tarafı metalik gri renge boyanmış olup, üst tarafı kuşe veya wellum kağıt ile kaplanmaktadır.

polipropilen barcode labels

Polipropilen Barkod Etiketi

codeLINE 201

Plastik bazlı olup yırtılmaz, su ve nemden etkilenmez. Dış ortamlarda kalacak uygulamalar için idealdir. Resin ribbon baskısı ile barkod baskılarınız sürtünmelere ve kimyasallara karşı dayanıklılık gösterir. Kimya etiketleri, Ürün etiketleri, Gıda etiketleri , Adres etiketleri için tercih edebilirsiniz.

codeline barcode

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Eco Termal, Lamine Termal, Kuşe, Opak, Vellum etiket malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

removable barcode labels

Permanent Adhesive, Removable, Water borne

Kaldırılabilir removable etiketler, yapıştırıldığı yüzeyden rahat bir şekilde kaldırılabilen ve tutkal lekesi ve iz bırakmayan yapışkan cinsidir. Cam yüzey etiket uygulamaları, ıslak mendil aç,kapa etiketleri, ahşap yüzey ebatlama etiket uygulamaları gibi yapıştırıldığı zaman düşmeyen ve istenildiginde rahatca kaldırılabilen etiket yapışkanı cinsidir.