Demir Çelik Hadde Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

white polyester Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

Polyester White Etiketler

codeLINE 702

Polyester etiketler, açık hava, aşırı sıcaklıklar ve kimyasal etkileşimin yaygın olduğu ortamlar gibi en sağlam uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Polyester etiketler genellikle parlak bir görünüme sahiptir, Polyester etiketler için ortak uygulamalar arasında, varlık etiketleri, ekipman ve elektronik tanımlama etiketleri, bulunur. Ayrıca aşırı dayanıklı uygulamalar için ağır kat ağırlıklı akrilik yapıştırıcı içeren polyester de mevcuttur. Polyester etiketler genellikle daha dayanıklı bir materyalin gerekli olduğu folyo etiketleri yerine kullanılır.

asset silver pet matte Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

Asset Silver Pet Matte Etiket

codeLINE 303

Demirbaş Barkod Etiketi, alüminyum alaşımından yapılmış en dayanıklı etiketlerden biri olarak anılabilir ve üretim şirketleri genel olarak en iyi Roll-cover İtalya, UPM ise Finlandiya ve Fasson sıcaklığı 220’ye kadar direkt olarak tolere edilemez olarak kabul edilebilir.

Varlık envanteri ve kontrol işlemleri pahalıdır ve maliyet bir etiketin fiyatının ötesine geçer. Bir varlık kimliği etiketi başarısız olursa, bilgi kaybı ve yeniden etiketleme maliyeti yüksektir. Çok ekonomik bir fiyata sunulan “varlığın ömrü kadar” süren bir varlık kimlik etiketi alacaksınız. Bu bizim garantimiz!

Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Polyester white, Asset silver pet matte, Demir Çelik Hadde Barkod Etiketi malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

permament adhesive blank barcode labels

Permanent Adhesive , Acrylic, Water borne

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey normal ise standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.