Halı Kumaş Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINEHalı Kumaş Barkod Etiketi

fastyre Halı Kumaş Barkod Etiketi

Fastyre Etiketler

codeLINE 514

Fastyre Etiketler genellikle etiketlerin büyük hacimli olarak üretildiği yerlerde kullanılır. Zemininde özel ve dayanıklı bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışması nedeniyle, Halı Kumaş Barkod Etiketi uygulanması için idealdir. Fastyre etiket yırtılma özelliğine sahiptir ve ribon baskıya uygundur. Yapışkanlı tarafı metalik gri renge boyanmış olup, üst tarafı kuşe veya wellum kağıt ile kaplanmaktadır.

Polipropilen opak Halı Kumaş Barkod Etiketi

Yapışkanlı PP (Polipropilen) Opak Etiket

codeLINE 515

PP opak etiket veya polipropilen etiket, plastik bazlı etiket grubundandır. Beyaz renkte üretilir ve Suya, yırtılmaya ve dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklı bir etiket ürünüdür. Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Sahip olduğu bu özelliklerden dolayı Halı Kumaş Barkod Etiketi kullanıma uygun olan etiket çeşitlerinden biridir. Uzun ömürlüdür ve aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. Baskılı olarak üretilebilirler ve ayrıca, üretildikten sonra ribon kullanılarak barkod yazıcılar ile baskı alınabilir.

Halı Kumaş Barkod Etiketi

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Fastyre Etiketi, Yapışkanlı PP (Polipropilen) Opak Etiket malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod uzman kadromuz ile sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.