Hastane Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz…

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Hastane barkod etiketi

Hastane Barkod Etiketi

Ekonomik Termal Etiket

codeLINE 101

Kısa süreli etiket uygulamaları için idealdir. Ürün Barkod Etiketleri, Hastane Barkod Etiketi, Lojistik Barkod Etiketleri, Terazi Barkod Etiketleri, Koli Barkod Etiketleri gibi uygulamalar hesaplı bir seçenekdir. Direk termal baskı yapılır ribbon kullanımı gerekmez.

 

Hastane Barkod Etiketi

Lamine Termal Etiketler

codeLINE 102

Economik etiketlere göre daha uzun ömürlü olup yüzeyine kaplama yapılması sayesinde nem ve ıslak ortamlara dayanıklı ve ışığa karşı direnci iyidir. Tavuk, et etiketleri, Hastane Barkod Etiketi, Ürün Etiketleri, Adres Etiketleri için tercih edilir. Ribbon gerekmez.

 

Gloss Blank Labels

Kuşe Barkod Etiket

codeLINE 107

Barkod uygulamaları için en çok tercih edilen üst kağıt cinsidir. Ribbon ile baskı yapılır. Güneşden kararma ve sürtünmeden deforme olmaz. Uzun ömürlü olup, Kargo Etiketleri, Ürün Etiketleri, Adres Etiketleri, Hastane Barkod Etiketi için idealdir.

 

polipropilen barcode labels

Polipropilen Barkod Etiketi

codeLINE 201

Plastik bazlı olup yırtılmaz, su ve nemden etkilenmez. Dış ortamlarda kalacak uygulamalar için idealdir. Resin ribbon baskısı ile barkod baskılarınız sürtünmelere ve kimyasallara karşı dayanıklılık gösterir. Kimya etiketleri, Ürün etiketleri, Hastane Barkod Etiketi , Adres etiketleri için tercih edebilirsiniz.

 

Hastane Barkod Etiketi

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Eco Termal, Lamine Termal, Kuşe, Opak, Vellum etiket malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

permament adhesive blank barcode labels

Permanent Adhesive , Acrylic, Water borne

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey normal ise standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.