Reyon Raf Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Reyon Raf Barkod Etiketi

Reyon Raf Barkod Etiketi

Ekonomik Termal Karton

codeLINE 121

Çok kullanışlı Reyon Raf Barkod Etiketi

Size ihtiyaçlarınıza göre boyut değiştirilebilir, Düşük fiyat ile yüksek performans; Güvenilir kalite; Kaliteli satış sonrası hizmet

Direkt Termal baskı yapılabilen baskı yüzeyi termal kaplı kartondan imal edilen raf etiketi, çeşitli sektörler için farklı boyut ve reknlerde baskılı ve baskısız üretimi egen barkod tarafından yapılmaktadır. Direkt termal baskı tekniği ile kullanılmakta olduğundan baskı maliyeti ekonomiktir.
Termal Karton etiket ışığa ve neme karşı dayanıklı olmadığı için uzun süreli uygulamalarda kullanılmamaktadır. Yaka kartları, maç biletleri, program giriş biletleri, Fuar Giriş Kartı, Raf Etiketi, üretim kartı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Reyon Raf Barkod Etiketi

Lamine Termal Karton

codeLINE 122

Çok kullanışlı Reyon Raf Barkod Etiketi

Size ihtiyaçlarınıza göre boyut değiştirilebilir, yüksek performans; Güvenilir kalite; Kaliteli satış sonrası hizmet

Lamine Termal Etiket, ribona ihtiyaç duymadan yazıcının kafa ısısı ile bilikte baskı alınabilen, çift taraflı olarak lamine termale sahip bir etiket türüdür. Echo termal etikete göre 6 ile 12 ay arasında daha fazla raf ömrüne sahiptir. Hastaneler, tekstil firmaları, bakliyat sektöründeki firmalar, ayakkabı ve lojistik alanda hizmet veren firmalar için kullanıma uygundur. Baskılı ve baskısız olarak üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Reyon Raf Barkod Etiketi