Terazi Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Terazi barkod etiketi

Terazi Barkod Etiketi

Ekonomik Termal Etiket

codeLINE 101

Kısa süreli etiket uygulamaları için idealdir. Ürün Barkod Etiketleri, Kargo, Lojistik Barkod Etiketleri, Terazi Barkod Etiketi, Koli Barkod Etiketleri gibi uygulamalar hesaplı bir seçenekdir. Direk termal baskı yapılır ribbon kullanımı gerekmez.

Terazi Barkod Etiketi

Lamine Termal Etiketler

codeLINE 102

Economik etiketlere göre daha uzun ömürlü olup yüzeyine kaplama yapılması sayesinde nem ve ıslak ortamlara dayanıklı ve ışığa karşı direnci iyidir. Tavuk, et etiketleri, Terazi Barkod Etiketi, Kargo Etiketleri, Ürün Etiketleri, Adres Etiketleri için tercih edilir. Ribbon gerekmez.

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Ekonomik Termal etiket, Lamine Termal etiket, Kuşe etiket, Opak etiket, Vellum etiket malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

permament adhesive blank barcode labels

Permanent Adhesive , Acrylic, Water borne

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey normal ise standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Terazi Barkod Etiketi