Varil Lastik Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Varil Lastik Barkod Etiketi

Fastyre Etiketler

Fastyre Etiketler

codeLINE 514

Fastyre Etiketler genellikle etiketlerin büyük hacimli olarak üretildiği yerlerde kullanılır. Zemininde özel ve dayanıklı bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışması nedeniyle, Varil Lastik Barkod Etiketi ve Ahşap Yüzeylere uygulanması için idealdir. Fastyre etiket yırtılma özelliğine sahiptir ve ribon baskıya uygundur. Yapışkanlı tarafı metalik gri renge boyanmış olup, üst tarafı kuşe veya wellum kağıt ile kaplanmaktadır.

Polipropilen Varil Opak Etiket

Yapışkanlı PP (Polipropilen) Opak Etiket

codeLINE 515

PP opak etiket veya polipropilen etiket, plastik bazlı etiket grubundandır. Beyaz renkte üretilir ve Suya, yırtılmaya ve dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklı bir etiket ürünüdür. Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Sahip olduğu bu özelliklerden dolayı diğer plastik bazlı etiketler gibi dış ortamlarda kullanıma uygun olan etiket çeşitlerinden biridir. Uzun ömürlüdür ve aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. Baskılı olarak üretilebilirler ve ayrıca, üretildikten sonra ribon kullanılarak barkod yazıcılar ile baskı alınabilir.

Kuşe Fastyre Etiket

Fastyre Kuşe Barkod Etiket

codeLINE 517

Plastik esaslı göçü önlemek ve lastik yüzeyine yapışmayı artırmak için alüminyum bariyeri olan kağıt esaslı yüze sahipdir. Varil Lastik Barkod Etiketi ve diğer pürüzlü kauçuk yüzeylerin etiketlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek sıcaklıklar yapışkanın akmasına neden olabilir. Maksimum dönüşüm hızı, agresif yapışkan nedeniyle standart bir etiketleme stokununkinden biraz daha düşüktür. Rulo kenarında akmayı önlemek için bu malzeme yapışkan olmayan kenarlar ile birlikte verilir. Çeşitli kaplamalar mevcuttur. Rulo uzunluğu: 1000 m.

codeline barcode suplies

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Fastyre Etiket, Polipropilen Opak Etiket, Fastyre Kuşe etiket malzemeleri için uygulamalarınızda  verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.