Yem Un Bakliyat Barkod Etiketleri

#codeLINE barcode printer supplies

İhtiyacınıza özel barkod etiket çözümleri

Sadece Etiket Üretmiyoruz, Aynı Zamanda Çözüm Sunuyoruz ..

Egen Barkod Etiket kalitesi ve uzmanlığı ile barkod baskılarınızı  sorunsuz, kaliteli ve hesaplı elde edeceksiniz…

Sonsuz Barkod Çözümleri

codeLINE Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi

polipropilen Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi

Yapışkanlı PP (Polipropilen) Opak Etiket

codeLINE 515

PP opak etiket veya polipropilen etiket, plastik bazlı etiket grubundandır. Beyaz renkte üretilir ve Suya, yırtılmaya ve dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklı bir etiket ürünüdür. Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Sahip olduğu bu özelliklerden dolayı Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi kullanıma uygun olan etiket çeşitlerinden biridir. Uzun ömürlüdür ve aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. Baskılı olarak üretilebilirler ve ayrıca, üretildikten sonra ribon kullanılarak barkod yazıcılar ile baskı alınabilir.

polyart Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi

Yapışkansız Polyart Etiket

codeLINE 208

Polyart sentetik kağıda basılmış etiketler yağlı, nemli, soğutulmuş veya dondurulmuş gıdalarla doğrudan temas halindeyken bile kusursuz okunabilirlik ile mükemmel durumda kalır.

Polyart etikrtler Suya ve yağa dayanıklılık, Yırtılmaya ve uzamaya karşı dayanıklılık, -60 ° C’ye kadar düşük ortamlarda dayanabilirlik, Mükemmel baskı kaplaması ve Yazdırılan resim için tüm sayfayı optimize etme gibi özelliklere sahipdir ve aynı zamanda Termal transferle basılmış mükemmel barkod tanımlamayı mümkün kılar.

lamine termal Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi

Polyterm Lamine Termal Etiket

codeLINE 207

Lamine Termal etiketin yüzey kısımında koruyucu bir tabaka bulunmaktadır. Üzeri lamine edildiğinden dolayı dayanma süresi ve kalitesi diğer Termal etiket çeşitlerine göre daha fazla olan Lamine Termal etiket, nem ve aşırı ışığa karşı dayanıklı hale getirilmiş bir termal etiket tipidir. Diğer termal etiket ürünleri küçük bir darbe yada sürtünmelerde kararma, aşınma ve kirlenme gösterirler. Lamine termal etiket ise termal üzeri lamine edildiğinden, bu tip yıpratıcı durumlara karşı daha dayanıklı hale getirilmiş bir etiket türüdür. Genel olarak bu etiket çeşidi, raf ömrü uzun olan ürünlerde kullanılmaktadır.

Üzerindeki yazılar uzun ömürlüdür. Lamine Termal etiketlerinde Ribonsuz baskı yapılmaktadır. Sürtünmeye ve dış ortam darbelerine karşı eko termal etikete oranla daha dayanıklıdır. Lamine Termal Etiketleri Ağırlıklı olarak gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Yem Un Bakliyat Barkod Etiketi

Yapışkan Seçenekleri; Adhesive Type

Tercih edeceğiniz Yapışkanlı PP (Polipropilen) Opak Etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alacabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliği eşleştirebilirsiz. Egen Barkod sizin tercihinize göre hammadde ile üretim yapabilir.

hotmelt barcode labels

Permanent Adhesive, Rubber , Hotmelt

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, Pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.