Doğrudan termal Barkod yazıcı veya termal transfer Barkod yazıcı mı arıyorsunuz? İster demir baş etiketlerini, nakliye etiketlerini veya bileklik bantları yazdırıyor olun, Egen Barkod’un çeşitli Masaüstü Barkod yazıcı, Endüstriyel Barkod yazıcı, Endüstriyel Geniş Barkod yazıcı, RDFİD Barkod Yazıcı, Termal Fiş Yazıcı ve Mobil Barkod yazıcılar sayesinde, istediginiz boyut veya çevre ne olursa olsun uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz barkod yazıcıya sahib ola bilirsiniz. Yeni barkod yazıcınızı hemen barkod yazıcı çeşitlerimizden bula bilirsiniz veya dilersenşz yardımcı ekip üyelerimiz işletmeniz için doğru bir barkod yazıcıyı tavsiye ede bilirler!

Barkod Yazıcılar

# ürün gruplarımız

Masaüstü Barkod Yazıcıları

Masaüstü Barkod Yazıcıları

Düşük miktarlı etiket baskılılarınız için ideal masaüstü barkod yazıcılar

Bu yazıcı türü, haftada ortalama 500’den az etiket üreten küçük hacimli uygulamalar için üretilmiştir. Masaüstü yazıcılar, bir ofisteki varlık etiketleme veya bir perakende mağazasında hafif baskı görevleri için mükemmeldir.

Endüstriyel Barkod Yazıcıları

Endüstriyel Barkod Yazıcıları

Hızlı ve seri etiket baskılarınız için tercih edeceğiniz modeller

Endüstriyel yazıcılar, yüksek hacimli baskı uygulamaları için masaüstü modellerinden daha büyük ve dayanıklıdır. Günde birkaç bin etiketten gün boyu yazdırmaya kadar bu yazıcılar daha fazla medya tutacak şekilde tasarlanmıştır ve 0,5 “ila 8” genişliğinde baskıları destekleyen modeller bulunmaktadır. Büyük miktarda herhangi bir ortam türünü yazdırıyorsanız, en güvenilir seçenek endüstriyel etiket yazıcılarıdır.

Endüstriyel Geniş Barkod Yazıcıları

Endüstriyel Geniş Barkod Yazıcıları

10 cm den daha büyük baskı eni gereksinimlerinizde performanslı ve geniş barkod yazıcılar

Endüstriyel Geniş Barkod Yazıcı, yüksek hacimli ve zorlu baskı uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu Barkod  Yazıcı daha büyük ortam kapasitelerine sahiptir ve herhangi bir boyutlu etiket oluşturmak için daha yüksek çözünürlükte yazdırabilir. Sağlam tasarımı, onları güvenilir baskının kritik olduğu depo ve üretim ortamları için mükemmel bir uyum sağlar.

RFID Barkod Yazıcılar

RFID Barkod Yazıcılar

Rfid etiket kodlama ve baskıları için ideal rfid yazıcılar

Egen Barkod, RFID yerleştirme ile gömülü bir etiket malzemesinden oluşan akıllı etiketleri basmak üzere tasarlanmış RFID yazıcılarına sahiptir. Yüksek performanslı RFID yazıcılarımız ve kodlayıcılarımız, çeşitli endüstriler için tasarlanmıştır ve çeşitli form faktörlerinde bulunur: endüstriyel, masaüstü ve mobil. Yüksek ve düşük hacimli etiket ve etiketleme uygulamaları için UHF ve HF RFID yazıcılarımız var.

Termal Fiş Yazıcılar

Termal Fiş Yazıcılar

Zebra 420, Zebra 430 tüm seriler

Restoranda, Perakende Mağazada, Marketlerde veya Otelde bir makbuz yazıcısı olması birçok yararı vardır. Makbuz Yazıcıları size doğrudan müşterinize pazarlama olanağı ve onları promosyonlarla geri getirme olanağı sunar. İster masaüstü, ister mobil isterse de kiosk tabanlı bir yazıcıya ihtiyacınız varsa, herhangi bir işletmenin taleplerini karşılayacak termal fiş yazıcılarına sahibiz.

Mobil Barkod Yazıcılar

Mobil Barkod Yazıcıları

Mobil ve seri kullanımda Barkod Yazıcıda en iyi adresiniz

Mobil yazıcılar termal etiket yazıcılarına benzer ancak herhangi bir PC’ye kablo bağlantısından bağımsızdır. Mobil yazıcıların boyutları küçük olduğundan birkaç sınırlama vardır. Çok yüksek hacimlerde üretilmez, rulo kapasitesi sınırlıdır ve genellikle 2 “, 3” veya 4 “maksimum baskı genişliğine sahiptirler. Ancak, hareket halindeyken etiket veya makbuz yapmak istiyorsanız, mobil etiket yazıcılarımız yüksek kalitede baskı sağlar.Bu yazıcılar, teslimat sürücüleri veya satış temsilcileri için sahada makbuzlar oluşturmak için ya da yerinde etiket yapmak zorunda olan bir ambar işçisi için mükemmeldir.