egen barkod çözümler

# Tüm Sektörlere Özel Barkod Etiket Çözümleri

Lojistik Etiket Çözümleri

Ulaştırma ve lojistik şirketinizin verimliliği kusursuz barkodlama ve etiketleme ile gerçekleşir. Hava, Kara veya deniz, taşımacılığında gerçek çözümler için  ihtiyacın doğru belirlenmesi çok önemlidir. Her lojistik kategori için tasarlanmış özel lojitsik etiket çözümleri ile verimlilik, karlılık ve teslimat işlemleri hızlandırabilir. Egen Barkod tarafından sunulan lojistik etiket barkod çözümlerini keşfedin.

Lojistik Etiket Çözümleri

Ürün Barkod Etiket Çözümleri

Kaliteli ürünler yaratmak, hammaddenin depo girişinden, sevkiyatına kadar geçen tüm süreçlerde kalite kontrolünü ve takibini  sağlamak,  doğru barkodlama ve etiketleme ile mümkündür. Tüm sektörler için farklı çözümler gerekmektedir. İhtiyacın doğru belirlenmesi zaman kaybını ve maddi kayıpları engelleyecektir. Egen Barkod uzmanlığı ile sunduğumuz çözümleri inceleyiniz.

Ürün Barkod Etiket Çözümleri

Perakende # Mağaza Etiket Çözümleri

Perakende ve mağazacılıkda müşteri memnuniyetini elde edebilmek hizmetde ve kalitede sürekliliği sağlayabilmek, stok takibi, alım satım takibi, fiyat etiketlemesi için doğru barkod uygulamalarına gerek duyarız. Her ürün için farklı ve özel çözümler gerekebilir. Perakende mağaza etiket çözümlerimiz ile yapışkanlı veya yapışkansız etiketler, barkod yazıcılar, mobil etiket yazıcıları, reyon etiketleri, vb. çözümlerimizi inceleyiniz.

Perakende Mağaza Etiket Çözümleri
Sağlık # İlaç Barkod Etiket Çözümleri

Zamanın ve paranın ikinci planda olduğu, hayati önem verdiğimiz kan etiketleri, ilaç etiketleri, labaratuvar analiz etiketleri gibi barkod etiket uygulamaları için gerçek anlamda tecrübe ve bilgi gerekir. Egen Barkod’un sağlık ilaç barkod etiket çözümleri sağlık sektörünün ihtiyaç duyabileceği barkod ve etiket uygulamaları için sunduğu çözümleri inceleyiniz.

 Sağlık İlaç Barkod Etiket Çözümleri
Otomotiv # Yedek Parça Etiket Çözümleri

Otomotiv endüstrisinin bir parçası olarak kullanılan etiketler, kullanıldıkları zor ortamlara dayanabilmek için dayanıklı olmak zorunda, ancak bu da onların kaliteli görünemeyeceği anlamına gelmiyor. Egen Barkod’un otomotiv yedek parça etiket çözümleri aşırı sıcaklık ve fren sıvısı, motor yağı ve ekran yıkama gibi sıvılara maruz kalma gibi zorlu ortamlara dayanabilecek kaliteli otomotiv etiketler sunuyor.

Otomotiv Yedek Parça Etiket Çözümleri

Güvenlik Etiket Çözümleri

Dünyadaki üreticiler, malları kurcalama, taklit etme ve saptırmaya karşı korumak için güvenlik etiketleri ve paketleme çözümleri kullanmaktadır. Güvenlik etiketleri, yalnızca tüketiciler için ürünlerin kimliğini doğrulamakla kalmaz, aynı zamanda şirketin markasını ve gelirlerini de korur. Egen Barkod’un güvenlik etiket çözümleri ile güvenlik önlemlerini arttırın.

Güvenlik Etiket Çözümleri

Demir #Çelik Endüstrisi Etiket Çözümleri

Üretim, işleme ve dağıtım sırasında metalleri tanımlamak ve izlemek için uzmanlaşmış, yüksek performanslı etiketler üretiyoruz. Egen Barkod, küresel Çelik, Metaller ve Mühendislik endüstrileriyle ilişkili süreçleri ve zorlu koşulları sürdürebilmek için metal için yüksek performanslı etiketler ve etiketler sunmaktadır.

Demir Çelik Endüstrisi Etiket Çözümleri

Ahşap ve Palet Barkod Etiket Çözümleri

Bir ağacın kesilmesi ve ahşap plakalara yuvarlanmasından beri, kereste fabrikası ve kütük şirketleri, envanterlerini izlemek ve sıralamak için barkodlara ihtiyaç duyuyorlar. Verimli kereste derecelendirme sistemleri her bir ahşap parçasını en iyi şekilde kullanmak için kritik hale gelmiştir.Greyderler stoklarını fırında kurutmak için sıralarken, satıcını, ahşap türünü, ahşabın yaşını, görüntülerini, kalitesini ve hava koşullarına dayanıklılıgını, plastik barkod etiketleri ile özlü bir biçimde tanımlayabiliyorlar. Kereste her hareket ettirildiğinde, bu barkodlar taranır ve çok sayıda hantal evrak işi ortadan kaldırılır. Ahşap ve palet barkod etiket çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ahşap ve Palet Barkod Etiket Çözümleri

Tekstil  Barkod Etiket Çözümleri

Tekstil etiketleri üzerinde değişken veri baskıları sunuyoruz. Buna Barkod Etiketleri, QR Kodu Etiketleri, Ardıl Sayı Etiketleri, Termal transfer Etiketleri dahildir. Değişken Verileri olan tekstil etiketleri giyim ve ev tekstili endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla sipariş edilen, çeşitli ürünlere takılmak için farklı seri numaralı tekstil etiketlerdir. Başka bir örnek, farklı bedenleri gösteren bir marka veya bakım etiketi olabilir. Bu tür etiketlerde değişen verilerin aynı kalmaya devam eden bilgilere veya grafiğe dahil edilmesine olanak tanıyan yazdırma yöntemleri kombinasyonunu kullanırız.

Tekstil Barkod Etiket Çözümleri

Paketleme Etiket Çözümleri

Müşterilerimiz bizden isteğe bağlı olarak, tutarlı, renk doğruluğu denemeleri ve yüksek kaliteli, özel etiketler bekliyorsunuzdur. Dijital mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız ve baskılarımız, rekabetçi paketleme ve etiketleme pazarlarında başarılı olmanıza yardımcı olmak için en iyi sonucu verir. Egen Barkod paketleme etiket çözümleri ile paketlemeden kar elde etmenize yardımcı olacak çözümlerimiz var.

Paketleme Etiket Çözümleri

Kimya Sanayi Etiket Çözümleri

Kimyasal silindirler, kaplar ve şişeler için en yüksek standartta üretilen uyarı etiketleri ve ürün etiketleme etiketleri. Üstün kaliteli kimyasal etiket , sanayi etiket üretiminde uzman üreticiyiz. Ekibimiz, kimyasal etiketlemenin her yönüyle ilgili uzman bakış açısıyla yararlı çözümler sunmaktadır. Egen barkod her işletmenin mevcut kimyasal etiketleme mevzuatıyla tam uyumlu olmasına yardımcı olan eksiksiz bir üretim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kimya Sanayi Etiket Çözümleri

Elektronik Endüstrisi Etiket Çözümleri

Elektronik endüstrisi için özel olarak tasarlanmış elektronik endüstri etiketlerimiz herhangi bir proje için uygundur. Egen barkod yüksek IR ve ampüre dayanıklı, Lehimin yeniden akışının buhar fazı, yüzey montajı, yüksek sıcaklıklara maruz kalma, kıvrılma ve basılı çıktı hasarları gibi sorunlara dayanıklı malzemeler sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektronik Endüstrisi Etiket Çözümleri

İlaç Etiket Çözümleri

İlaç ve sağlık paketleme endüstrisi teknoloji ile devrim yaratmaya devam ettikçe, değişen hasta bakım standartları ve global sağlık sistemlerinde, İlaç etiketleri operasyonel verimlilik, güvenlik ve uyumda önemli bir rol oynuyor. Egen barkod ilaç etiketleme , kan torbası tıbbi etiketleri ve benzeri etiketler için gerekli desteği veren çözümler sunmaktadır.

İlaç Kozmetik Etiket Çözümleri

Bitki # Fide Etiket Çözümleri

Bitkiler için üretilen ve dış mekan kullanımına uygun etiketler, polytag yüz stoku gibi dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Bitki fide etiket ve barkodlar çözümleri ile bitki bakımı talimatları ve fiyatlandırma gibi bir etikete bilgi yazdırırken, termal yazıcınız için hava koşullarına dayanıklı bir ribbon kullandığınızdan emin olun. Egen barkod çeşitli bitki etiket, fide etiket çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Bitki Fide Etiket Çözümleri

İkaz # Uyarı Etiket Çözümleri

Güvenlik etiketleri, bilgilerinizi doğru ve verimli bir şekilde görüntüleme yöntemleri sunar. Dikkat, uyarı ve tehlike etiketlerinden geniş seçimlerimiz, her durum için tehlike seviyesini doğru bir şekilde tanımlamanıza ve görüntülemenize izin verir. İkaz uyarı etiket çözümlerimiz ile tüm elektronik ve elektro-optik ihtiyaçlarınız için uygundur. Bu etiketler birlikte, Arc Flash, Isı veya Sıcak Yüzeyler, Elektrik Şoku ve Yüksek Voltajlar, Ağır Kaldırma, Mekanik Çökmeler veya Sıkma Noktaları, Radyasyon Güvenliği, Lazer Güvenliği ve koruyucu vites durumları gibi çeşitli tehlikeler için önemli bilgiler taşıyabilir. Durumunuz stok seçimimizde bulunmayan güvenlik etiketleri gerektiriyorsa, gereksinimlerinizin herhangi birine uyacak şekilde özel güvenlik etiketleri sunabiliriz.

İkaz Uyarı Etiket Çözümleri

Değişken Barkod Etiket Çözümleri

Egen barkod, değişken veri ve barkod etiket baskısı sunmaktadır. Değişken veriler, sıralı olarak numaralandırılmış barkod etiketleri gibi bir etiketten diğerine farklı herhangi bir benzersiz bilgi olabilir. Değişken veriler metin, barkod veya grafik olabilir. Bu etiketler varlık takibi, seri numaraları, işlem etiketleri, palet etiketleri, depo etiketleri, eczacılık etiketlemesi ve daha fazlası için kullanılabilir. Konser, spor ya da genel bilet ihtiyaçları sunulan değişken veri baskı hizmetlerinin bir parçasıdır.

Değişken Barkod Etiket Çözümleri

Varlık # Demirbaş Etiket Çözümleri

Değerli eşyalarınızı, dayanıklı etiketlerle yönetin! Varlıklarınızı ve mülkiyetinizi dayanıklı beyaz veya ön basılmış barkod etiketlerimizle güvence altına alın. Etiketlerimizin hepsi yoğun bir şekilde test edilmekte ve sonsuza dek inşa edilmektedir. Varlık etiketleri, maliyet etkin kalırken ihtiyaç duyduğunuz şeylere göre kişiselleştirilir, ayrıca hemen hemen her ortam için uygun olan malzeme seçeneklerine sayhiptir.

Demirbaş Etiket Çözümleri