Dünyanın çeşitli ülkelerine ve Türkiye’nin önde gelen ithalatçı firmalarına hizmet vermekten gurur duyuyor, ve 2300 den fazla müşterimizin güvenini kazanarak büyümeye devam ediyoruz.

Gerek sanayi kuruluşları gerekse bilişim firması, hangi sektörde hizmet verirseniz verin sektörünüzün ihtiyaçlarını biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz. Teknolojiyi sürekli takip ederek, barkod etiket ve etiket yazıcıları alanında kendimizi daima geliştiriyoruz.

Tüm Sektörlere Özel

Barkod Etiket Çözümleri

Kauçuk bazlı hotmelt koli barkod etiketi
Lojistik Etiket Çözümleri

Ulaştırma ve lojistik şirketinizin verimliliği kusursuz barkodlama ve etiketleme ile gerçekleşir. Hava, Kara veya deniz, taşımacılığında gerçek çözümler için  ihtiyacın doğru belirlenmesi çok önemlidir. Her türlü taşıma yöntemi için tasarlanmış özel lojistik etiket çözümleri ile EGEN BARKOD sizi bir adım öne taşır.

Ürün ambalaj barkod etiketi
Ürün Etiket Çözümleri

Kaliteli ürünler üretmek, ham maddenin depo girişinden, sevkine kadar geçen tüm süreçlerde kalite kontrolünü ve takibini sağlamak, doğru barkod ve etiketleme ile mümkündür. İhtiyacın doğru belirlenmesi zaman ve maddi kayıpları engelleyecektir. EGEN BARKOD uzmanlığı ile sunduğumuz çözümleri inceleyiniz.

Eko termal karton reyon raf etiketi
Perakende – Mağaza Etiket Çözümleri

Perakende ve mağazacılıkta müşteri memnuniyetini elde edebilmek; hizmet ve kalitede sürekliliği sağlamakla mümkün kılınabilir bu yüzden, stok takibi, alım satım takibi, fiyat etiketlemesi için doğru barkod uygulamaları yapılması gerekmektedir.

Hastane, Hasta Barkod Etiketleri
Sağlık Hastane Etiket Çözümleri

Zamanın ve paranın ikinci planda olduğu, hayati önem verdiğimiz kan etiketleri, ilaç etiketleri, laboratuvar analiz etiketleri gibi barkod etiket uygulamaları, hasta bileklikleri için gerçek anlamda tecrübe ve bilgi gerekir. EGEN BARKOD kalitesiyle sağlık sektörüne hizmet vermekteyiz.

Oto yedek parça barkod etiketi
Otomotiv – Yedek Parça Etiket Çözümleri

Otomotiv sektöründe sıkça kullanılan etiketler, bulundukları zor ortamlara dayanıklı olmak zorunda, ancak bu da onların kaliteli görünmeyeceği anlamına gelmiyor. Egen Barkod’un otomotiv yedek parça etiket çözümleri aşırı sıcaklık, fren sıvısı, motor yağı ve ekran yıkama gibi sıvılara maruz kalma gibi zorlu ortamlara dayanabilecek kaliteli etiketler sunuyor.

Silver VOID güvenlik etiketi
Güvenlik Etiket Çözümleri

Güvenlik etiketleri, yalnızca tüketiciler için ürünlerin kimliğini doğrulamakla kalmaz, aynı zamanda şirketin markasını ve gelirlerini de korur. Egen Barkod’un güvenlik etiket çözümleri ile güvenlik önlemlerini arttırın.

Demir, çelik, hadde barkod etiketleri
Demir Çelik Sektörü Etiket Çözümleri

Üretim, işleme ve dağıtım sırasında metalleri tanımlamak ve izlemek için uzmanlaşmış, yüksek performanslı etiketler üretiyoruz. Egen Barkod, küresel anlamda çelik metalürji endüstrileriyle ilişkili süreçleri ve zorlu koşulları sürdürebilmek için yüksek performanslı etiketler sunmaktadır.

Ahşap ve Cam Yüzeyler için Barkod Etiket
Cam – Ahşap Yüzey Etiket Çözümleri

Ahşap palet ve diğer ürünler, kereste ve ağaç ürünlerine özel olarak ürettiğimiz etiketler, yapıştığında pürüzlü yüzeylere sıkıca tutunan, çevresel etmenlere dayanıklı baskı kalitesi yüksektir.  Aynı şekilde cam yüzeylerde ürünlerin yüzeyinden söküldüğünde tutkal yapışkan izi bırakmayan kolayca çıkarılabilen etiketler ürettiğimiz gibi, yüzeyden kolayca çıkmayan etiketlerimiz de mevcuttur.

Tekstil, elbise, kumaş, giyim için barkod etiketi
Tekstil – Kumaş Etiket Çözümleri

Tekstil etiketleri üzerinde değişken veri baskıları sunan barkod etiketleri, QR Kodu, ardıl sayı etiketleri dahildir. Beden, stok, marka ismi gibi etiketlerin yanı sıra bakım ve yıkama talimatı etiketlerinde de çözüm sunmaktayız.

Ürün paket için barkod etiketleme
Paketleme Etiket Çözümleri

Dijital mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız ve baskılarımız, rekabetçi paketleme ve etiketleme pazarlarında başarılı olmanıza yardımcı olmak için en iyi sonucu verir. Egen Barkod paketleme etiket çözümleri ile paketlemeden kar elde etmenize yardımcı olacak çözümlerimiz var.

Varil, Lastik PP Opak Etiket
Kimya Sanayisi Etiket Çözümleri

Kimyasal ürünlerin bulunduğu metal veya plastik variller, kaplar ve şişeler için en yüksek standartta üretilen uyarı etiketleri ve ürün etiketleme etiketlerini EGEN BARKOD kalite ve uzman bakış açısıyla özel çözümler sunmaktayız.

Elektrik, elektronik malzemeler için barkod etiketi
Elektrik Elektronik Etiket Çözümleri

Elektrik elektronik sektörüne özel ani-statik etiketler, bulunduğu alanda elektrik ve ısının bozmayacağı türden özel etiket çözümleri sunmaktayız. Elektrik kablo etiketleri, elektronik devre etiketleri, anakart üzerinde yer alan etiketleri EGEN BARKOD kalitesiyle alabilirsiniz.

İlaç kutu, şişe için barkod etiketi
İlaç Etiket Çözümleri

Laboratuvar ortamında kullanılan test tüpleri, ilaç kutuları üzerinde yapıştırılan etiketlerin ortam koşullarına dayanıklı olması gerekektedir. EGEN BARKOD, her sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de ihtiyaçlara uygun olarak en zorlu koşullar ve çevresel etmenlere dayanıklı etiketler üretmektedir.

Yapışkansız Tyvek Bitki çiçek fide etiketi
Bitki – Tarım Sektörü Etiket Çözümleri

Bitki fide etiket ve barkodlar çözümleri ile bitki bakımı talimatları ve fiyatlandırma gibi bir etikete bilgi yazdırırken, termal yazıcınız için hava koşullarına dayanıklı bir ribbon kullandığınızdan emin olun. Egen barkod çeşitli bitki etiket, fide etiket çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Uyarı İkaz Etiket Çözümleri

Uyarı, ikaz, dikkat, güvenlik etiketleri hayatımızın hemen hemen her anında karşılaştığımız, uluslar arası standartlarca (ISO) belirlenen sembollerin kuşe veya opak etiketlere baskı yapılmış haliyle ürettiğimiz etiketlerdir. EGEN BARKOD olarak, uyarı ve ikaz için üretilen etiketlerin kağıt materyalinin önemini göz önünde bulundurarak kaliteli kağıt materyali kullanarak basmaktayız.

Değişken Numaralı Sıralı Barkod Etiket
Değişken Etiket Çözümleri

Egen barkod, değişken veriler içeren veya sıralı olarak numaralandırılmış barkod etiketleri gibi bir etiketten diğerine farklı herhangi bir benzersiz bilgi içeren etiket hizmetlerini sunmaktadır. Değişken veriler metin, QR kod veya grafik olabilir. Bu etiketler varlık takibi, seri numaraları, işlem etiketleri, palet etiketleri, depo etiketleri, eczacılık etiketlemesi veya etkinlik maç biletleri de olabilmektedir.

Demirbaş, varlık, ürün etiketi silver mat
Varlık, Demirbaş Etiket Çözümleri

Demirbaş, varlık etiketleme için özellikle uzun ömürlü, dayanıklı, baskı kalitesi yüksek silver mat etiketlerimiz, stok kontrolü demirbaş takibini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle yapabilirsiniz.

EPSON Mat Kuşe Etiket
Baskılı Etiket Çözümleri

Paketle üzerinde yer alan etiketleri daha canlı ve görünür kılmak adına renkli baskılı etiket ihtiyacınıza uzman ekibimiz ve yüksek performanslı baskı makinelerimizle çözüm oluyoruz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr