A4 Lazer Etiketleri

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

A4 Lazer Etiket Ürünlerimiz

A4 Lazer Etiketi Nedir?

Inkjet ve Laserjet yazıcılar, fotokopi makineleri veya el yazısı için uygun arkası kalıcı yapışkan özelliği olan boş etikettir, adres etiketi olarakta anılmaktadır. Yapışkanlı boş A4 lazer etiket modelleri, ürünlerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak tanıyor: CD, koli, zarf, kutu üstü için farklı etiket alternatifleri bulunuyor.

Boş olmaları sebebiyle üstlerine yazı yazılabilen bu etiketler, arka kısmında bulunan yapışkan ile istenilen yüzeye kolayca yapıştırılabilir. Kullanılacak yüzey, yapışkan katman ve yapışkan yüzeyden ayrılacak kısım olmak üzere üç katmandan oluşan yapışkan etiketler, sundukları pratiklik ile hayatı kolaylaştırıyor. Sticker etiket çeşitlerinin ise geniş bir kullanım alanı mevcuttur: Kavanozların, baharatlıkların, şişelerin üzerine yapıştırılarak, mutfakta pratiklik sunarlar. Çok sayıda mektup gönderilecekse, yazıcıdan sticker etiket üzerine bastırılan adresler, zarfların üzerine yapıştırılarak zamandan ve emekten tasarruf sağlanabilir. Etiketler, e-ticaret ürünlerinin etiketlenmesinde kullanılabilir. Ürün adı ve son kullanma tarihi gibi verilerin pratik şekilde ürüne yapıştırılmasına olanak tanır. Barkod etiketi olarak kullanılabilir. Bu doğrultuda üretilen etiket yazıcıları, iş hayatında karşınıza çıkan ciddi bir yükü hafifletmeye adaydır. Etiket baskı yapmak için, etiket yazıcı fiyatları içinden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

İkili A4 Lazer Etiketi (116 x 41mm)

116 x 41mm ölçüsünde ikili A4 lazer CD etiketini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Bir pakette 100 adet etiket bulunmaktadır.

On altılı A4 Lazer Etiketi (99.1×28.1mm)

99.1×28.1mm ölçüsünde on altılı A4 lazer adres etiketini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Bir pakette 100 adet etiket bulunmaktadır.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr