Barkod Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Barkod Etiket Ürünlerimiz

Barkod Etiketi Nedir?

Etiket, bilgi akışının düzenlenmesi, barkod sistemi ise akışın seri şekilde işleyiş göstermesi amacını taşımaktadır. Barkod, İngilizce çubuk-çizgi anlamına gelen bar ve kod kelimelerinin birleşiminden oluşmakta, makineler tarafından okunabilen dil mekanizmasına işaret etmektedir. Barkod etiketi, barkod semboller yoluyla üretimlerin otomatik olarak tanımlanmasını sağlayan bir uygulamadır.

Etiket sektöründe, barkod etiketi genellikle atık maddeler kullanılarak üretilmektedir. Ancak etiket sektöründe bulunan ve üretici firmalara barkod etiketi üretimi gerçekleştiren firmamız, barkod etiketi üretimine sektörden farklı bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır. EGEN BARKOD, Avrupa’dan ithal ettiği kaliteli ham maddeleri kullanarak barkod etiketi üretimlerini istenilen ebat ve kağıt özelliğine sahip şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Barkod Etiketinin Üreticilere Faydaları Nelerdir?

Firmamız Uluslararası Kalite Yönetimi Sertifikalı barkod etiketleriyle üretici firmalara pek çok fayda sağlamaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabilmekteyiz:

-Üretim ve ambar maliyetlerinin daha kolay şekilde izlenmesi sağlanmaktadır.

-Ürün giriş çıkışları, üretim hareketleri, stok durumları ve kalite kontrol aşamaları anında ve kolay şekilde takip edilebilmektedir.

-Ürünlerin denetlenebilmesi ürün niteliğinin yükselmesini beraberinde getirmekte ve üretim ISO standartlarının gerektirdiği şekilde izlenebilmektedir.

-Ürün sevkiyatları, işleyişin hızlı ve doğru olmasının bir sonucu olarak zamanında yapılabilmektedir.

-İşletmede iş gücü ve yer tasarrufu sağlanarak maliyet azaltılabilmekte ve verimlilik arttırılabilmektedir.

Ürün Etiketi

Yapıştırılan etiketlerin ürünlerinize zarar vermemesi, saklama koşullarında etiket üzerinde yer alan baskının muhafaza edilmesi, uzun süre kalıcılığını koruması veya yapıştırılan yüzeyden kolay/zor çıkması gibi hususları göz önünde bulundurarak üretim yapıyor, ihtiyacınız neyse en ekonomik yolu sizler için sunuyoruz.

Ürün Barkod Etiket Çeşitleri

Renkli Etiket

Canlı, parlak sarı, turuncu, kırmızı ve yeşil floresan etiketlerimizi dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Ürün veya durumları, en önemli iletilerinizin görünmesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle kolay hale getirin.

Renkli Barkod Etiket Çeşitleri

Hastane Etiketi

Hasta bileklikleri, kan, idrar tahlil tüpleri üzerine yapıştırılan tanımlama etiketleri, bebek bileklikleri, kan torbası etiketleri gibi saklama ve kullanma koşullarına uygun etiketleri EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Hastane Barkod Etiketi Çeşitleri

Terazi Etiketi - Rulosu

Marketlerde, manav, kasap, şarküteri veya açık olarak atılan çerez, gıda ambalajlarının kilogram ve fiyatlandırmasının yapıldığı teraziler için ürettiğimiz termal etiketler, EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Terazi Barkod Etiket Çeşitleri

Güvenlik Etiketi

Çeşitli güvenlik etiketleri ile içerisine garanti bilgisi, son kullanma tarihi bilgilerini de ekleyebilir, paket bütünlüğünü koruma adına en etkili yöntemi EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle temin edebilirsiniz.

Güvenlik Barkod Etiket Çeşitleri

Laboratuvar, ilaç Etiketi

Laboratuvar ortamında kullanılan test tüpleri, ilaç kutuları üzerinde yapıştırılan etiketlerin ortam koşullarına dayanıklı olması gerekektedir. EGEN BARKOD, her sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de ihtiyaçlara uygun olarak en zorlu koşullar ve çevresel etmenlere dayanıklı etiketler üretmektedir.

Laboratuvar, ilaç Barkod Etiket Çeşitleri
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr