Cam – Ahşap Yüzey Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Cam ve Ahşap Sektörüne Özel

Cam – Ahşap Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

EGEN BARKOD olarak cam ürünleri, ahşap ürünleri üreten veya depolama yapan firmalara özel olarak ürettiğimiz ihtiyaca uygun etiketleri güvenle kullanabilirsiniz. Ahşap palet, kutu ve diğer ürünlere, kereste ve ağaç ürünlerine özel olarak ürettiğimiz etiketler, yapıştığında pürüzlü yüzeylere sıkıca tutunan, çevresel etmenlere dayanıklı baskı kalitesi yüksektir.  Aynı şekilde cam yüzeylerde ihtiyaca göre cam bardak, tabak veya benzer ürünlerin yüzeyinden söküldüğünde tutkal yapışkan izi bırakmayan kolayca çıkarılabilen etiketler ürettiğimiz gibi, yüzeyden kolayca çıkmayan etiketlerimiz de mevcuttur.

Kuşe Nonperm Etiket codeLINE 108

Nonperm kuşe etiket, özellikle cam yüzeylerde ve cam ürünlerinde etiketin yüzeyden kolayca ayrılabilmesi ve ayrıldıktan sonra üzerinde yapışkan, etiket veya tutkal izi bırakmaması için özel olarak üretilmiş etiket ürünümüzdür.

Fastyre Etiket codeLINE 514

Etiket alt kısmında özel dayanıklı yapışkanının olması sayesinde zor, engebeli, pürüzlü yüzeylere dahi sıkıca yapışır bu yüzden ahşap yüzeylerde, ahşap palet, kereste, ağaç ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır. Fastyre etiketler yırtılma özelliğine sahiptir, ribbon ile yazdırılması gerekmektedir.

Polipropilen Etiket codeLINE 201

Polipropilen opak etiket, plastik bazlı olup dış ortamlarda kalacak ahşap, cam yüzeyli ürünleriniz için kullanılabilir etiket türüdür. Dış ortamlarda sürtünmelere, kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklıdır.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan Nonperm Kuşe, Opak ve Fastyre etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Su Bazlı Kaldırılabilir Yapışkan

Kaldırılabilir etiketler, yapıştırıldığı yüzeyden rahat bir şekilde kaldırılabilen; tutkal (yapışkan) lekesi ve izi bırakmayan yapışkan cinsidir. Cam yüzey etiket uygulamaları, ıslak mendil aç-kapa etiketleri, ahşap yüzey ebatlama etiket uygulamaları gibi yapıştırıldığı zaman düşmeyen ve istenildiğinde rahatça kaldırılabilen etiket yapışkanı cinsidir.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr