Demir, Çelik, Hadde Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Demir Çelik Sektörüne Özel

Demir, Çelik, Hadde Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Demir Çelik sanayiinin gereksinimi olan yüksek ısıya dayanıklı ve zor koşullarda baskı kalitesini koruyan etiketleri EGEN BARKOD kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Polyester Beyaz Etiket codeLINE 702

Polyester etiketler, açık hava, aşırı sıcaklıklar ve kimyasal etkileşimin yaygın olduğu ortamlar gibi en sağlam uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Polyester etiketler genellikle parlak bir görünüme sahiptir, ayrıca aşırı dayanıklı uygulamalar için ağır kat ağırlıklı akrilik yapıştırıcı içeren polyester de mevcuttur. Polyester etiketler genellikle daha dayanıklı bir materyalin gerekli olduğu folyo etiketleri yerine kullanılır.

Silver Mat Etiket codeLINE 303

Silver PET Mat etiket, alüminyum alaşımından yapılmış en dayanıklı etiketlerden biridir. Etiketlerin demir çelik hadde veya alüminyum malzemenin üzerinde daha agresif yapışması ve üzerinde yer alan baskının daha uzun süre kalıcı olması için tercih edilebilir.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan polyester ve silver mat etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan Etiket

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr