Demirbaş Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Demirbaş Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Demirbaş, varlık etiketleme için özellikle uzun ömürlü, dayanıklı, baskı kalitesi yüksek silver mat etiketlerimiz, stok kontrolü demirbaş takibini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle yapabilirsiniz.

Silver Mat Etiket codeLINE 303

Varlık envanter etiketi, alüminyum alaşımından yapılmış en dayanıklı etiketlerden biridir. Envanter takibi için etiketlerin daha uzun kalıcılığa sahip olması, tutkal kalitesi önemlidir, etiket maliyetlerinin daha aza indirebilmek için EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan silver mat etiketi için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan Etiket

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr