Güvenlik Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Güvenlik Etiketi Çeşitlerimiz

Güvenlik (tamper-proof) etiketleri, yetkisiz erişimleri engelleme, ürünün değiştirilmesine yönelik kanıt elde etme amacıyla kullanılmaktadır. Çeşitli güvenlik etiketleri ile içerisine garanti bilgisi, son kullanma tarihi bilgilerini de ekleyebilir, paket bütünlüğünü koruma  adına en etkili yöntemi EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle temin edebilirsiniz. Ürün paket veya kutuların kurcalanıp kurcalanmadığı, açılıp açılmadığını bilebilmek adına her sektörde kullanılabilir.

Kırılgan Güvenlik Etiketi codeLINE 901

Beyaz veya şeffaf vinil yüzey üzerine serigrafi baskılı güvenlik etiketidir. Yeniden yerleştirilmeyen, kurcalandığında etiketin küçük parçalara ayrıldığı türden güvenlik etiketi olup içerisine barkod, seri numarası, kimlik numarası gibi bilgiler yazdırılabilir.

Geçersiz Kılınabilir Güvenlik Etiketi codeLINE 902

Kurcalanmaya dayanıklı etiketler, çıkarılmaya çalışıldığında baskılı yapışkan bir katman bırakarak sözcükleri yüzeyde gösterir. Bu sayede ürün paketi veya kutularının kurcalanıp kurcalanmadığı konusunda kafanız rahat olur.Sektörünüze uygun olarak etiket üzerindeki baskıları özelleştirebilirsiniz.

Silver VOID Güvenlik Etiketi codeLINE 903

Kurcalamaya karşı kullanılan VOID güvenlik etiketidir. Gümüş (silver) renkli olup etiket kaldırıldığında altında baskılı VOID yazısı bırakmakta yeniden yapıştırılsa bile VOID yazısı belli olmaktadır.

Şeffaf VOID Güvenlik Etiketi codeLINE 904

Kurcalamaya karşı kullanılan VOID etiketidir. Şeffaf (transparan) olup etiket yüzeyden kaldırıldığında altında baskılı VOID yazısı bırakmakta; yeniden yapıştırılsa bile VOID yazısı belli olmaktadır.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan Kırılabilir, Geçersiz kılınabilir, VOID etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan Etiket

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr