Halı – Kumaş Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Halı Kumaş Sektörüne Özel

Halı – Kumaş Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

EGEN BARKOD olarak kumaş ürünleri, halı üreten veya depolama yapan firmalara özel olarak ürettiğimiz ihtiyaca uygun etiketleri güvenle kullanabilirsiniz. Kumaştan yapılmış ürünlere veya halılar için özel olarak ürettiğimiz etiketler, yapıştığında pürüzlü yüzeylere sıkıca tutunan, çevresel etmenlere dayanıklı baskı kalitesi yüksektir.

Fastyre Halı Kumaş Etiketi codeLINE 514

Etiket alt kısmında özel dayanıklı yapışkanının olması sayesinde zor, engebeli, pürüzlü yüzeylere dahi sıkıca yapışır bu yüzden halı altı yüzeylerde, kumaş ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır. Fastyre etiketler yırtılma özelliğine sahiptir, ribbon ile yazdırılması gerekmektedir.

PP Opak Halı Kumaş Etiketi codeLINE 108

Polipropilen opak halı kumaş etiketi, plastik bazlı olup dış ortamlarda kalacak halı, kumaş ürünleriniz için kullanılabilir etiket türüdür. Dış ortamlarda sürtünmeye, kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklıdır.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan PP Opak ve Fastyre etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr