Hastane Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Sağlık Sektörüne Özel

Hastane Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Sağlık sektöründe, hastane, laboratuvar, kliniklerde kullanılmak üzere her yazıcıya uygun her ölçüde özel ürettiğimiz etiketlerimiz bulunmaktadır. Hasta bileklikleri, kan, idrar tahlil tüpleri üzerine yapıştırılan tanımlama etiketleri, bebek bileklikleri, kan torbası etiketleri gibi saklama ve kullanma koşullarına uygun etiketleri EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Lamine Termal Hastane Etiketi codeLINE 102

Lamine termal hastane etiketleri, üzerine lamine kaplama yapıldığı için eko termal etiketlerin baskı kalıcılığına göre daha uzun ömürlüdür. Kaplaması sayesinde nemli, ıslak ortamlara dayanıklı olup ışığa karşı dirençlidir. Direkt olarak masaüstü yazıcıyla ribbon kullanmadan baskı alabilirsiniz.

Tüm Lamine Termal Hastane Etiketleri

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan Eko Termal, Lamine Termal, Kuşe, Opak etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır

Su Bazlı Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr