Koli Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Koli Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Lojistik, taşıma, kargo veya ürün kolilerinde kullanılmak üzere koli barkod etiket ürünlerimizi EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Koli üzerine yapıştırılan etiketlerin, kolilerin saklama koşullarında etiket üzerinde yer alan baskının muhafaza edilmesi, uzun süre kalıcılığını koruması veya yapıştırılan yüzeyden kolay/zor çıkması gibi hususları göz önünde bulundurarak üretim yapıyor, ihtiyacınız neyse en ekonomik yolu sizler için sunuyoruz.

Ekonomik Termal Koli Etiketi codeLINE 101

Kısa süreli koli etiketlemeı için idealdir. Eko termal koli barkod etiketi , kargo – lojistik barkod etiketleri, koli barkod etiketleri gibi uygulamalar için hesaplı, en uygun ürün etiketleme seçeneğidir. Direkt termal baskı yapıldığı için ribbon kullanımı gerekmez.

Eko Termal Koli Etiketleri

Lamine Termal Koli Etiketi codeLINE 102

Eko termal etiketlere göre daha uzun ömürlü olup yüzeyine lamine kaplama yapılması sayesinde nemli, ıslak ortamlara dayanıklı ve ışığa karşı dirençli etikettir. Muhafazası gereken koli, kutu etiketleri için tercih edilebilir. Direkt termal baskı yapıldığı için ribbon kullanımı gerekmez.

Lamine Termal Koli Etiketleri

Kuşe Koli Etiketi codeLINE 107

Barkod etiketleme uygulamaları için en çok tercih edilen üst kağıt cinsidir. Güneş ve ışıktan kararma; sürtünmeden dolayı deforme olmaz. Uzun ömürlü olup, kargo koli etiketleri, ürün kutu etiketleme, adres etiketleri, koli barkod etiketlemeleri için idealdir. Ribbon ile baskı yapılması gerekmektedir.

Kuşe Koli Etiketlerimiz

P.P Opak Koli Etiketi codeLINE 201

Plastik bazlı olup yırtılmaz, su ve nemden etkilenmez. Dış ortamlarda kalacak koli, kutu gibi paketler için idealdir. Resin ribbon baskısı ile barkod baskılarınız sürtünmelere ve kimyasallara karşı dayanıklılık gösterir.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan Eko Termal, Lamine Termal, Kuşe, Opak etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr