Kuyumcu – Optik Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Kuyum ve Optik Sektörüne Özel

Kuyumcu – Optik Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Kuyumcuların veya gözlükçülerin ürünlerinde tutkal kalıntısı bırakmadan gözlük veya kuyum ürünlerine halka şeklinde sarılıp kendiliğinden yapışarak güvenli ve etkili şekilde fiyat, stok veya referans numarası gibi bilgileri yazdırabileceğiniz etiket çeşitlerimizi EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Polipropilen Beyaz Renkli Etiket codeLINE 201

Polipropilen beyaz renkli kuyumcu – optik etiketleri ile kuyum ürünleriniz ve gözlük çerçevelerinde tutkal izi bırakmadan halka şeklinde kendiliğinden yapışarak kolaylıkla stok takibi, ürün bilgilerini girebilirsiniz.

Polipropilen Altın Renkli Etiket codeLINE 206

Polipropilen altın renkli kuyumcu – optik etiketleri ile kuyum ürünleriniz ve gözlük çerçevelerinde tutkal izi bırakmadan halka şeklinde kendiliğinden yapışarak kolaylıkla stok takibi, ürün bilgilerini girebilirsiniz.

Polipropilen Gümüş Renkli Etiket codeLINE 217

Polipropilen gümüş renkli kuyumcu – optik etiketleri ile kuyum ürünleriniz ve gözlük çerçevelerinde tutkal izi bırakmadan halka şeklinde kendiliğinden yapışarak kolaylıkla stok takibi, ürün bilgilerini girebilirsiniz.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan polipropilen etiketler için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr