Laboratuvar, ilaç Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Sağlık Laboratuvar Sektörüne Özel

Laboratuvar, ilaç Etiketi Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Laboratuvar ortamında kullanılan test tüpleri, ilaç kutuları üzerinde yapıştırılan etiketlerin ortam koşullarına dayanıklı olması gerekektedir. EGEN BARKOD, her sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de ihtiyaçlara uygun olarak en zorlu koşullar ve çevresel etmenlere dayanıklı etiketler üretmektedir.

Polipropilen Etiketi codeLINE 201

Sıvı, ışık, kimyasal madde gibi çevresel dış etmenlere karşı dayanıklı polipropilen malzemeden üretilen laboratuvar etiketlerimiz, plastik veya cam test tüpü, ilaç kutuları üzerine yapıştırdığınızda uzun süre baskı kalitesini korur ve tüp üzerinden soğuk koşullarda bile kolayca çıkmaz.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan polipropilen etiket  için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Deepfreeze Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik dondurucu etiketleri, -20°C soğuk buzdolapları, dondurucular içerisinde muhafaza edilmesi gereken uygulamalar için kullanılır. Et ve tavuk etiketleme, laboratuvar kan ve tahlil muhafazası, dondurma etiketleri vb. soğutucu içerisine girecek etiketler için mutlaka tercih edilmesi gereken yapışkan özelliğidir.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr