Renkli Barkod Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Koli Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Parlak renkler, malzemelerinize veya ürünlerinize dikkat çekmek için en sık kullanılan yollardan biridir. Canlı, parlak sarı, turuncu, kırmızı ve yeşil floresan etiketlerimizi dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Ürün veya durumları, en önemli iletilerinizin görünmesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle kolay hale getirin.

Sarı Barkod Etiketi codeLINE 111

Sarı floresan barkod etiketler, standart kalıcı yapışkan özelliğinde olup, canlı rengi ve parlaklığı ile etiketi dikkat çekici kılmaktadır. Floresan sarı renkli etiketleri ribbonla birlikte kullandığınızda kusursuz baskı alabilirsiniz.

Tüm Sarı Floresan Etiketler

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan sarı, turuncu, yeşil, kırmızı etiketler için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Su Bazlı Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr