Reyon – Raf Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Reyon – Raf Barkod Etiketi

Termal veya lamine termal kaplı kartondan imal edilen reyon – raf etiketleri istenilen ebat ve renklerde EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle üretilmektedir. Raf veya reyon etiketinin yanı sıra; yaka kartları, maç biletleri, program giriş biletleri, fuar giriş kartı, üretim kartı gibi uygulamalarda ve hastane, lojistik, tekstil, kuru bakliyat firmalarında da kullanılmaktadır.

Eko Termal Karton Etiketi codeLINE 121

Baskı yüzeyi termal kaplı kartondan imal edilen raf etiketi, çeşitli sektörler için farklı boyut ve renklerde baskılı ve baskısız olarak EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle yapılmaktadır. Direkt termal baskı tekniği ile kullanılmakta olduğundan baskı maliyeti ekonomiktir.
Termal Karton etiket ışığa ve neme karşı dayanıklı olmadığı için uzun süreli uygulamalarda kullanılmamaktadır.

Lamine Termal Karton Etiketi codeLINE 122

Çift taraflı olarak lamine kaplamaya sahip etiket ürünümüzdür. Eko termal etikete göre 6 ile 12 ay arasında daha fazla raf ömrüne sahiptir. EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle istenilen ebatlarda baskılı veya baskısız olarak üretim yapmaktayız

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr