Terazi Etiketi – Rulosu

Kaliteli, Ekonomik, Her Terazi Markasına Uygun

Terazi Barkod Etiketi – Rulo Çeşitlerimiz

Marketlerde, manav, kasap, şarküteri veya açık olarak atılan çerez, gıda ambalajlarının kilogram ve fiyatlandırmasının yapıldığı teraziler için ürettiğimiz termal etiketler, EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Eko Termal Terazi Etiketi codeLINE 101

TEM, Dikomsan, Arester, CAS, Neck, Brader, Tess, Jadaver gibi birçok terazi için kısa süreli etiket uygulamaları için eko termal etiketlerimizdir. 52 x 56mm, 45 x 57 mm, 40 x 62 mm, 40 x 55 mm, 40 x 46 mm, 38 x  57 mm ölçülerinde veya ihtiyacınıza özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

Tüm Terazi Etiket Rulolarımız

Lamine Termal Terazi Etiketi codeLINE 102

TEM, Dikomsan, Arester, CAS, Neck, Brader, Tess, Jadaver gibi birçok teraziye uygun eko termal etiketlere göre daha uzun ömürlü; güneş ışığına dirençli, nem ve suya dayanıklı etiketlerimizdir. 52 x 56mm, 45 x 57 mm, 40 x 62 mm, 40 x 55 mm, 40 x 46 mm, 38 x  57 mm ölçülerinde veya ihtiyacınıza özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

Tüm Terazi Etiket Rulolarımız

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan Eko Termal, Lamine Termal etiket malzemeleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır

Su Bazlı Akrilik Yapışkan

Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr