Varil – Lastik Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Varil – Lastik Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Otomobil lastikleri zemini pürüzlü ve malzemesi kaba tabirle kauçuk yapısında olduğu için bu etiketlerin kağıt cinsi ve tutkal özelliği bu koşullara uyum sağlaması gerekmektedir. Aynı şekilde, plastik veya metalik variller de genelde oval bir yapıda olduğu için aynı zamanda kullanım – depolama koşulları diğer ürünlere göre daha zorlu olduğu için kağıt ve tutkal özellikleri buna göre ayarlanmıştır. Tutkal gücü yüksek ama kolayca zeminden ayrılabilen veya zeminden hiç ayrılmamasını istediğiniz etiketlerimiz uzun süre saklama koşullarında, nem, ışık ve kimyasal gibi çevresel etkilere karşı baskı kalitesini uzun süre muhafaza eder.

Fastyre Lastik Etiketi codeLINE 514

Fastyre etiket, zemininde özel ve dayanıklı bir yapışkanın bulunması özelliği sayesinde bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışır ve otomobil lastiği, varil gibi yerlerde sıkça kullanılır. Fastyre etiket, yırtılma özelliğine sahip olup üst kağıt cinsi kuşe veya wellum yapıdadır.

Yapışkanlı PP Opak Etiket codeLINE 515

PP opak varil lastik etiketi veya polipropilen etiket, plastik bazlı etiket grubundandır. Beyaz renkte üretilir ve suya, yırtılmaya ve dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklı bir etiket ürünüdür. Opak polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Sahip olduğu bu özelliklerden dolayı diğer plastik bazlı etiketler gibi dış ortamlarda kullanıma uygun olan etiket çeşitlerinden biridir. Uzun ömürlüdür ve aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. Baskılı olarak üretilebilirler ve ayrıca, üretildikten sonra ribon kullanılarak barkod yazıcılar ile baskı alınabilir.

Fastyre Kuşe Etiket codeLINE 517

Fastyre kuşe etiket, diğer kağıt etiketlerin özelliklerine benzer özellikte olup kağıt cinsi kuşedir. Diğerlerinden farklı olarak tutkal özelliği çok kuvvetlidir ve pürüzlü engebeli lastik, varil gibi yüzeylerde bile sıkıca tutunur.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan fastyre, fastyre kuşe, pp opak etiketleri için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr