Yem, Un, Bakliyat Çuval Etiketi

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Yem, Un, Bakliyat Çuval Barkod Etiketi Çeşitlerimiz

Yem, un, bakliyat gibi çuvallar için özel ürettiğimiz yapışkanlı veya yapışkansız özelliklerde etiketleri EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Uzun süre muhafaza ve lojistik koşullara dayanıklı olması için etiket çeşitlerimiz, suya, yırtılmaya veya gün ışığı gibi etkilere son derece dayanıklıdır, baskı kalitesi son derece yüksek olup uzun süre kalitesini muhafaza etmektedir.

Yapışkanlı PP Opak Çuval Etiketi codeLINE 515

PP (polipropilen) opak çuval etiketi, plastik bazlı etiket grubundandır. Beyaz renkte üretilir ve suya, yırtılmaya diğer dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Polipropilen etiketlerimiz esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. İhtiyacınıza uygun olarak baskılı olarak da üretebilirizayrıca, üretildikten sonra ribbon kullanılarak barkod yazıcılar ile baskı alınabilir.

Yapışkansız Polyart Etiket codeLINE 208

Polyart yapışkansız etiketler, suya, yağa, yırtılma gibi çevresel etkilere ve -60 °C ye kadar dayanıklı etiket türüdür. Polyart sentetik kağıda basılmış etiketler yağlı, nemli, soğutulmuş veya dondurulmuş gıdalarla doğrudan temas halindeyken bile kusursuz okunabilirlik ile mükemmel durumda kalır.

Polyterm Lamine Termal Etiket codeLINE 207

Gıda paketlerinde sıkça kullanılan polyterm lamine termal etiket, diğer termal etiketlerden farklı olarak yüzeyi lamine kaplamadır. Bu özelliği sayesinde, çevresel etkiler ile termal etiketlerde oluşabilecek kararma, aşınma kirlenme gibi etkilere daha dayanıklıdır. Ribbon kullanımı gerekmeden baskı alabileceğiniz polyterm lamine termal etiketlerin baskı kalitesi diğer termal etiketlere nazaran daha uzun ömürlüdür.

Yapışkan Seçenekleri

Üstte bulunan PP Opak, Polyart ve Polyterm etiketi için uygulamalarınızda verimlilik alabileceğiniz yapışkan özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz üst malzeme ile yapışkan özelliğini eşleştirebilirsiniz. Egen Barkod sizin tercihinize, sektörünüze ve ihtiyacınıza göre ham maddeyle üretim yapmaktadır.

Kauçuk Bazlı Hotmelt Yapışkan

Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr