Epson Renkli Yazıcıları

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Epson Renkli Yazıcıları

Epson’un öncülüğünü yaptığı renkli baskı teknolojisindeki en son gelişmeler, geleneksel iki aşamalı renkli etiket basma işini tarihe gömdü. Renkli yazıcılarımız size etiket üzerinde tam kontrol sağlayarak, özelleştirilmiş renkli etiketleri tam olarak ihtiyacınız olduğu anda ve kullanacağınız miktarlarda bastırmanızı sağlar.

Geleneksel olarak, önceden baskılı etiketlerin üzerine siyah renk basmak için termal yazıcılar kullanılıyordu. Ancak bu yöntem yavaş, ve zahmetli olup, ekonomik ve etkili değildi. Epson’un talep üzerine geliştirdiği renkli inkjet yazıcıları bu sorunları kolayca ortadan kaldırdı. Renkli Etiket Yazıcılar ve Sarf Ürünleri ile özelleştirilmiş renkli etiketler, biletler ve isimlikler basma konusunda artık envanter, üretimin kesintiye uğraması, etiket israfı, kaybolan siparişler veya geç gönderimler için endişelenmeniz gerekmeyecek.

Epson TM C3500

Epson ColorWorks C3500 (TM-C3500), çeşitli türden etiketleri daha az maliyetle kendi kurumunuz içinde renkli olarak basabilmeniz için tasarlanmıştır. Uzun ömürlü pigment mürekkep sayesinde dayanıklı baskı almanızı sağlayan C3500 modeli kolay kullanımı ile özel bir eğitime veya teknik desteğe gerek duymadan çalıştırabileceğiniz ergonomik modeldir.

En Uygun Epson TM C3500 Satın Al

Epson C7500

Epson C7500 modeli ile yiyecek ve içecek, temizlik ürünleri, paketler ve kutuların yanı sıra AB Enerji Etiketleri ve GHS Etiketleri dahil yüksek kaliteli çeşitli etiketleri saniyede 300 milimetreye varan baskı hızı uzun ömürlü baskı kalitesi ve daha ekonomik bir şekilde yazdırabilirsiniz.

En Uygun Epson C7500 Satın Al

Epson C831

Epson C831 ile renkli demirbaş etiketleri, bilet/kimlik kartı etiketleri, sağlık sektöründe uyarı ve ikaz etiketleri, yiyecek/içecek ambalaj etiketleri gibi çeşitli alanlarda kullanılmak üzere etiket bastırabilirsiniz.

En Uygun Epson C831 Satın Al

Epson TM C3500 Sarf Malzemeleri

EPSON TM C3500 renkli yazıcı için en uygun fiyat ve orijinal kartuşlar, sarf malzemeleri EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle.

Epson C7500 Sarf Malzemeleri

EPSON C7500 renkli yazıcı için en uygun fiyat ve orijinal kartuşlar, sarf malzemeleri EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle.

Epson C831 Sarf Malzemeleri

EPSON C831 renkli yazıcı için en uygun fiyat ve orijinal kartuşlar, sarf malzemeleri EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr