Etiket Yazıcı Aksesuarları

Yazıcılarınız için Kesiciler, Sarıcılar, Temizlik Ürünleri

Etiket Yazıcı Aksesuarları

Etiket yazıcılarınızın verimliliğini artırmak ve işlerinizi daha kolay hale getirmek için yazıcılara ek olarak, tamburlar, sarıcılar, kesiciler, temizlik ürünlerini EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Tamburlar

Tambur, etiketleri yazıcıya geçirmek için en uygun basınıcı sağlayıp, tertemiz ve net baskı almaya yarayan en önemli yazıcı bileşenidir.

Zebra Tambur Çeşitleri

Sarıcılar

Etiket sarıcılar, dahili ve harici olarak kullanılan, büyük miktarlarda baskı yaptığınız etiketleri ruloya elle sarmak yerine otomatik olarak sarılmasını sağlayan aparattır.

Etiket Sarıcı Çeşitleri
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr