Barkod Yazıcılarınız için

Sarıcı Çeşitleri

Etiket sarıcılar, dahili ve harici olarak kullanılan, büyük miktarlarda baskı yaptığınız etiketleri ruloya elle sarmak yerine otomatik olarak sarılmasını sağlayan aparattır. EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle dilediğiniz sarıcı modelini satın alabilirsiniz.

ZM400 Dahili Etiket Sarıcı Ünitesi

Zebra ZM400 modelinin içinde yer alan dahili sarıcı ünitesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

ZM600 Dahili Etiket Sarıcı Ünitesi

Zebra ZM600 modelinin içinde yer alan dahili sarıcı ünitesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Harici Etiket Sarma Ünitesi

Yazıcınızın yanında harici olarak kurulan ve büyük miktarlarda etiketleri kolaylıkla sarmaya yarayan harici sarım ünitesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz

Harici Etiket Yükleme Ünitesi

Yazıcınızın yanında harici olarak kurulan ve büyük miktarlarda etiketleri kolaylıkla sarmaya yarayan harici sarım ünitesini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz

Orjinal Etiket Sarıcısı Satın Al

Altta yer alan “Satın Al” butonu ile ilgili müşteri destek birimine satın almak istediğiniz sarıcı modelini belirtebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr