Etiket Yazıcılar

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

Barkod Etiket Yazıcıları

Barkod etiketi yazıcısı, termal transfer veya direkt termal yöntemiyle baskı yazdırma seçenekleri ve ethernet, USB, Bluetooth, Wi-Fi gibi bağlantı yöntemleriyle kurulum yapabileceğiniz her sektöre ve her koşula uygun yazıcı modellerini EGEN BARKOD kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Etiket yazdırma hızı ve kapasitesi bakımından barkod etiket yazıcıları 3 ana gruba ayrılmaktadır.

Masaüstü Barkod Etiket Yazıcıları

Sağlık sektöründe (hastane, laboratuvar, klinik), eğlence sektöründe (maç bileti, giriş bileti, promosyon biletleri gibi), Lojistik taşıma sektöründe (koli etiketleme, depolama, raf, demirbaş envanter etiket vb) gibi alanlarda ebat olarak masa üstünde fazla yer kaplamayan kompakt yazıcıdır. Genel olarak günlük çok fazla etiket çıktısı alınması gerekmeyen, çıktı hızının önemi olmayan durumlarda kullanılan ideal yazıcıdır.

Endüstriyel Barkod Etiket Yazıcıları

Yüksek hacimde üretim, depolama veya nakliye yapan sektörler ve firmaların tercih ettiği endüstriyel barkod etiket yazıcısı, masaüstü yazıcısına göre daha fazla etiket basma kapasitesi ve daha hızlı çalışma yapabilmektedir. Bulunduğu ortam koşulları (sıcaklık, darbe gibi) çok fazla etkilenmeden baskı kalitesini koruyarak kesintisiz çalışan yapıları vardır. Endüstriyel barkod etiket yazıcıları da etiket baskı genişliği 10 cm (100 mm) den fazla basabilen modellere geniş endüstriyel barkod etiket yazıcısı olarak tanımlayabiliriz.

RFID Barkod Etiket Yazıcıları

RFID etiketi, radyo dalga frekansı ile gerçekleştirilen sorgulamaları almaya ve cevap vermeye imkan sağlayan silikon çip, anten ve etiket kaplamasından meydana gelmektedir. Çip, üzerinde bulunduğu nesne ile alakalı bilgileri saklar. RFID anten, radyo dalga frekansını kullanarak ilgili nesnenin bilgilerini RFID okuyucuya gönderir. Çip ve antenin nesne üzerine sağlıklı bir şekilde yerleştirilebilmesi için rfıd tag bir etiket kaplamasıyla muhafaza edilecek şekilde üretilmiştir. RFID etiketleri kolaylıkla basmanız için ZEBRA RFID yazıcıları sunuyoruz.

Masaüstü Etiket Yazıcıları

Masaüstü barkod etiket yazıcısı, ebat olarak küçük ve düşük hacimli (ortalama haftalık 500 etiket) etiket çıktısı alan sektörler için ideal olan yazıcı modelidir. En çok satılan Argox, Honeywell Intermec ve Zebra markalarının satış ve etiket baskısı için teknik destek vermekteyiz.

Tüm Masaüstü Yazıcılarını İncele

Endüstriyel Etiket Yazıcıları

Endüstriyel barkod yazıcısı, masaüstü yazıcılara nazaran daha büyük, daha sağlam ve daha büyük hacimde etiket çıktısı için üretilmiş yazıcıdır. Ayrıca masaüstü yazıcısına göre daha hızlı etiket çıktısı alabilirsiniz. Çevresel faktörlerin yoğun olduğu bir alanda bile gün boyu etiket yazdırabilirsiniz.

Tüm Endüstriyel Yazıcılarını İncele

RFID Etiket Yazıcıları

Rfid etiket yazıcısı; üretim takip sistemi, demirbaş takip sistemi, personel lokasyon/takip sistemi, araç tanımlama sistemi, Akıllı kantar sistemi, rfid kütüphane sistemi, perakende yönetim sistemi ve benzeri bir çok otomasyonu hayata geçirebilecek çözümler ve imkanlar sağlamaktadır.

Tüm RFID Yazıcıları İncele

Termal Fiş Yazıcıları

Restoran, perakende satış yapan mağaza, market veya otelde bir makbuz yazıcısı olması birçok yararı vardır. Termal fiş yazıcıları size doğrudan müşterinize pazarlama olanağı ve onları promosyonlarla geri getirme olanağı sunar. Zebra termal fiş yazıcılarının satışı ve etiket baskı desteği sunmaktayız.

Tüm Termal Fiş Yazıcılarını İncele

Mobil Etiket Yazıcılar

Mobil barkod yazıcı, termal etiket yazıcılarına benzer ancak herhangi bir bilgisayar ile kablo bağlantısından bağımsızdır. Mobil yazıcıların boyutları küçük olduğundan bazı sınırlamaları vardır. Ancak, hareket halindeyken etiket veya makbuz yapmak istiyorsanız, mobil etiket yazıcılarımız yüksek kalitede baskı sağlar.

Tüm Mobil Etiket Yazıcıları İncele
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr