Endüstriyel Geniş Etiket Yazıcı

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

En Çok Satan Endüstriyel Geniş Etiket Yazıcıları

Yüksek hacimde üretim, depolama veya nakliye yapan sektörler ve firmaların tercih ettiği endüstriyel barkod etiket yazıcısı, masaüstü yazıcısına göre daha fazla etiket basma kapasitesi ve daha hızlı çalışma yapabilmektedir. Bulunduğu ortam koşulları (sıcaklık, darbe gibi) çok fazla etkilenmeden baskı kalitesini koruyarak kesintisiz çalışan yapıları vardır. Endüstriyel barkod etiket yazıcıları da etiket baskı genişliği 10 cm (100 mm) den fazla basabilen modellere geniş endüstriyel barkod etiket yazıcısı olarak tanımlayabiliriz.

Argox G-6000 Etiket Yazıcı

Argox G-6000, günde 20.000 baskı çıktısı gibi ağır yükü kaldırabilecek kapasitede endüstriyel barkod yazıcısı olup 203 DPI çözünürlükte ve 168 milimetre etiket genişliğine baskı yapabilme kapasitesine sahiptir. Dayanıklı ve kolay bakıma sahip olan Argox G-6000 LCD göstergeye sahiptir. Ayarlanabilir çift sensörü sayesinde etiket üzerinde yer alacak çeşitli türden medya çıktılarını kesin olarak sezebilir.

En Uygun Argox G-6000 Satın Al

Zebra 140Xi4 Etiket Yazıcı

Zebra 140Xi4, en küçük parça etiketlerinden uygunluk etiketlerine kadar, çeşitli küçük etiket uygulamalarında tutarlı kayıt ve 600 dpi baskı çözünürlüğü sunar. 3mm’ye kadar küçüklüklerdeki etiketleri destekleyen, 110Xi4 yazıcı, işinizin görülmesi için gereken esneklik, kalite ve hassaslığı sağlar.

En Uygun Zebra 140Xi4 Satın Al

Zebra 170Xi4 Etiket Yazıcı

Zebra 170Xi4 modeli, Zebra Xi4 Serisi yazıcılar, dayanıklılık, olağanüstü baskı kalitesi, hızlı çıktı, uzun ömür, ve de zorlu uygulamalarda eşsiz güvenilirlik özellikleri ile efsane haline gelmiştir. Bu özellikleri toplam mülkiyet bedelinin düşük olmasını sağlar, böylece yüksek hacimli, kritik görevler üstlenen ve uzmanlık konusu etiket uygulamaları olan firmalar için akıllı bir yatırım oluşturur.

En Uygun Zebra 170Xi4 Satın Al

Zebra 220Xi4 Etiket Yazıcı

Zebra 220Xi4, hızlı ethernet performanslı standart tek yazıcı. Zebra 220Xİ4 yazıcısı ünlü zebra xi serisi üzerine inşa edilmiş, efsanenin devamı niteliğinde bir yazıcıdır. Zebra 110xi4 çeşitli ortamlarda genel operasyon verimliliği ve verimliliği arttırmak için geliştirilmiştir. En büyük özelliği yüksek hızda baskı yapabilmesidir. 210mm baskı alanı genişliği ile en yüksek baskı alanına sahiptir. A4 ebatlarında etiketinizi rahatlıkla 220xi4 bastırabilirsiniz.

En Uygun Zebra 220Xi4 Satın Al
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr