Mobil Etiket Yazıcıları

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

En Çok Satan Mobil Etiket Yazıcıları

Mobil barkod yazıcı, termal etiket yazıcılarına benzer ancak herhangi bir bilgisayar ile kablo bağlantısından bağımsızdır. Mobil yazıcıların boyutları küçük olduğundan bazı sınırlamaları vardır. Ancak, hareket halindeyken etiket veya makbuz yapmak istiyorsanız, mobil etiket yazıcılarımız yüksek kalitede baskı sağlar.

Zebra EM220II Etiket Yazıcı

Zebra RW220, Akıllı telefonunuzla veya tablet bilgisayarınızla kullanmak için kompakt ve uygun fiyatlı mobil makbuz yazdırma.
Zebra’nın EM220II mobil yazıcısından en son akıllı telefon ve tablet cihazlarını kullanarak hareket halindeyken ödeme ve baskı makbuzlarını yazdırabilirsiniz. Zebra EM220II, Apple iOS, Android, Windows Mobile ve BlackBerry de dahil olmak üzere tüm mobil cihaz platformlarına Bluetooth 3.0 bağlantısını destekler.

Zebra iMZ320 Etiket Yazıcı

Zebra iMZ320,sahada el terminali ile kablosuz bağlantı ile anında çıktı almayı, bele takılarak en hızlı, en sağlam ve en güvenli şekilde sahada çıktı almayı sağlayan sahadaki en güçlü yardımcınız. Özellikle saha servis otomasyonu ve soğuk saha satış otomasyonunda kullanılan iMZ320, Türkiye’de on binlerce noktada fiş kesiyor

Zebra P4T Etiket Yazıcı

Zebra P4T, RFID baskı teknolojisine sahip ilk mobil yazıcı olma özelliğine sahip modeldir. Uzun ömürü kullanılabilirliğe sahip olan Zebra P4 T esnek özellikleri, kullanım kolaylığı ve performansıyla verimliliği arttırmaktadır. Termal transfer baskı metodu uygulayabilen mobil yazıcı istenildiği taktirde sadece ısı yoluyla yazdırma özelliği ile edinilebilmektedir. Taşıma, nakliye, teslimat gibi faaliyetlerde demirbaş etiketleme, otopark bilet kesim işlemlerinde, medikal uygulamalarda yaygın olarak kullanılabilen bir yazıcıdır.

Zebra QLn320 Etiket Yazıcı

Zebra QLn320, 3 inçlik mobil yazıcı, yeni nesil Zebra’nın popüler QL ürün ailesinin tanıtımını müjdeliyor. İçerden düzinelerce ilerleme sunan QLn serisi geriye dönük olarak uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kullanımı ve yönetimi daha kolaydır. Önceki nesil QL / QL Plus sürümlerini kullanan müşterilerin çoğunluğunu oluşturan perakende ve sağlık kuruluşları tarafından kullanılması idealdir.

Zebra RP4T Etiket Yazıcı

Zebra RP4T, son Bluetooth 2.0 veya 802.11b / g kablosuz bağlantı, pil izleme, geniş LCD, merkez yükleme medya ve büyük hafıza ile, Geniş “yukarı 4 kalıcı barkod etiketleri, UHF akıllı etiketler ve belgeleri yazdırabilirsiniz. Zebra RP4T kolayca sezgisel ve kullanıcı dostu olurken baskı ihtiyaçlarını ele özellikleri bir dizi sahiptir şık görünüm sizi aldatmasına izin vermeyin. gelişmiş, ergonomik tasarım en zorlu çalışma ortamlarına ayağa kalkar RP4T birçok sektöre hizmet vermektedir. Üretim, ulaşım, lojistik, mobil işgücü ve sağlık da dahil olmak üzere.

Zebra QLn220 Etiket Yazıcı

Zebra QLn220, Daha kolay gezinilebilen bir ekran ile daha hızlı, daha kaliteli baskı alabilirsiniz. Zebra’nın yeni QLn220 2 inç direkt termal mobil yazıcısı, şimdi 3 inç QLn320’ye, QLn serisinin bir parçası olarak, zebra’nın müthiş popüler QL ürün ailesinin üçüncü kuşağına katıldı. zebra QLn220, başucu örneği ve eczane etiketleme gibi sağlık uygulamaları için idealdir; ikincil olarak perakende raf kenarına, fiyat ve iade etiketlemesine uygundur.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr