RFID Etiket Yazıcıları

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

En Çok Satan RFID Barkod Etiket Yazıcıları

Rfid etiket yazıcısı; üretim takip sistemi, demirbaş takip sistemi, personel lokasyon/takip sistemi, araç tanımlama sistemi, Akıllı kantar sistemi, rfid kütüphane sistemi, perakende yönetim sistemi ve benzeri bir çok otomasyonu hayata geçirebilecek çözümler ve imkanlar sağlamaktadır.

Zebra R110Xi4 Etiket Yazıcı

Zebra R110Xi4, RFID “4 (102 mm) baskı genişliği ve 203 ile – 300 – veya 600 (mm başına 8, 12 veya 23.5 nokta) baskı çözünürlüğüne sahiptir. Üst-yan ve alt tarafı devre etiketleme, ürün kimlik etiketleri, seri plakalı etiketleri, ürün etiketleri, cerrahi alet ve ekipman, tanı kitleri, şişeleri ve slaytlar ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için idealdir.

En Uygun Zebra R110Xi4 Satın Al

Zebra ZD500R Etiket Yazıcı

Zebra ZD500, Zebra’nın endüstri lideri termal masaüstü yazıcı serisine UHF RFID baskı ve kodlama ekleyerek Zebra’nın geniş RFID yazıcı serisini genişletiyor. Kompakt
ZD500R, alanın prestijli olduğu uygulamalar için tasarlanmış basit, tek dokunuşla yazdırma ve kodlama, basit yükleme ve otomatik RFID kalibrasyonu sunar; teknik
destek personelinin bulunmadığı uygulamalarda (mağazadaki perakende gibi) idealdir.

En Uygun Zebra ZD500r Satın Al

Zebra ZT410 Etiket Yazıcı

Zebra ZT410 modeli, kanıtlanmış dayanıklılığı ile ZT410 Serisi RFID yazıcı / kodlayıcılar UHF RFID yetenekleri ile verimli çalışır ve kritik operasyonları ayakta tutmaya yardımcı olmak için üretilmiştir.RFID etiketleme fiyat-performans liderleri olarak bilinen ZT410 Serisi RFID teknolojisi ile bir çok alanda geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

En Uygun Zebra ZT410 Satın Al

Zebra ZT420 Etiket Yazıcı

Zebra ZT420, yazıcı / kodlayıcılar kritik işlemlerinizin etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için kanıtlanmış dayanıklılık ile UHF RFID yeteneklerini birbirine
bağlar. RFID etiketlemede fiyat performansı liderleri olarak bilinen ZT400 Serisi RFID, çeşitli endüstrilerde geniş bir uygulama yelpazesini desteklemektedir.

En Uygun Zebra ZT420 Satın Al
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr