Termal Fiş Yazıcıları

Kaliteli, Ekonomik, Her Sektöre Özel

En Çok Satan Termal Fiş – Makbuz Etiket Yazıcıları

Restoran, perakende satış yapan mağaza, market veya otelde bir makbuz yazıcısı olması birçok yararı vardır. Termal fiş yazıcıları size doğrudan müşterinize pazarlama olanağı ve onları promosyonlarla geri getirme olanağı sunar. Zebra termal fiş yazıcılarının satışı ve etiket baskı desteği sunmaktayız.

Zebra RW220 Etiket Yazıcı

Zebra RW220,Zebra’nın taşınabilir mobil yazıcılar sınıfındaki RW serisinin 2″ lik baskı genişliği olan bu mobil barkod yazıcısı, wireless ve cart okuyuculu modeli ile tercih edilen bir üründür. Taşınabilir özelliğinin yanısıra araç ve forklift üzerine monte edilebilir. Wireless ve geniş bellek özelliği sayesinde komplike fontlu ve grafikli etiket bildirimlerini de rahatlıkla basabilir.

Zebra RW420 Etiket Yazıcı

Zebra RW420, Zebra’nın taşınabilir mobil yazıcılar sınıfındaki RW serisinin 4″ lik baskı genişliği olan bu mobil barkod yazıcısı, wireless ve cart okuyuculu modeli ile tercih edilen bir üründür. Taşınabilir özelliğinin yanısıra araç ve forklift üzerine monte edilebilir. Wireless ve geniş bellek özelliği sayesinde komplike fontlu ve grafikli etiket bildirimlerini de rahatlıkla basabilir.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr