Tarih Kodlama Ribbonları

Son Kullanma, Tavsiye Edilen Tüketim tarihi gibi verileri ürünlere kodlamak için

Tarih Kodlama Ribbon Ürünlerimiz

Tarih kodlama ribbonu, raf ömrü, tavsiye edilen tüketim tarihi, son kullanma tarihi, üretim tarihi, saklama ömrü gibi tarih bilgilerini tarih kodlama için üretilmiş yazıcılar üzerinde yer alan sıcak klişeler sayesinde polyester film üzerinde katı halde bulunan mürekkep, tarih kodlama makinesi  ısıtılarak sıvı hale gelir ve etiket veya ambalaj yüzeyine basınçla temas ettirilerek, baskı alınması sağlanır. Tarih kodlama ribbonları hot foil ribbon olarakta anılmaktadır. Gıda, ilaç, kozmetik, temizlik yumurta ve daha bir çok sektörde ambalajların, karton veya plastik kutuların ve ürünlerin üzerine tarih bilgisi basabilirsiniz. Yazıcı modellerine göre ribbonlarımızdan inside (içe sarım) veya outside (dışa sarım) ribbonları tercih edebilirsiniz.

Tarih kodlama ribbonu,diğer ribbonların aksine baskı kafası near edge olan yazıcılarda kullanılabilmektedir. Tarih kodlama yazıcılarından, Savema, Markem Imaje, Allen Coding, Domino, Videojet Dataflex gibi cihazlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr