Yazar kasa – POS Ruloları

Pos cihazı, Yazar kasa, Barkod yazıcı, Elektronik tartı için

Yazar Kasa – POS Rulo Çeşitleri

Yazar Kasa – POS Rulosu – Termal Rulo

Yazar kasa rulosu veya diğer adıyla termal rulo kağıt firmanızda olması gereken en önemli ürünlerden biridir. Nasıl ki ürünlerinizin satışını yapabilmeniz için önce ürünlere barkod etiketi yapıştırmak, ardından raflara dizmek ya da müşterilerin beğenisi hedeflenerek promosyonunu yapmak gerekiyorsa, müşteri ürününüzü satın almaya karar verdikten sonra ödeme için kasaya geldiğinde hızlı ve çalışır durumda bir yazar kasanızda yeteri miktarda yazar kasa rulosu olması gerekmektedir.

En iyi Yazar Kasa veya POS Rulosu Hangisidir?

Yazar kasa fişi çeşitleri arasında hangisini alacağınıza karar vermek için termal rulonun ya da kısaca pos rulosunun cihazla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Pos veya yazar kasa rulosu ebatlarına göre sınıflandırılmaktadır. Yazar kasa veya pos cihazı kaç milimetrelik rulo kapasitesi varsa onu tercih etmelisiniz. 56 milimetre veya 80 milimetre eninde rulolardan dilediğiniz uzunlukta alabilirsiniz. Sık sık rulo değiştirmek istemiyorsanız 70 metrelik uzunlukta rulo tercih edebilir; çok sık fiş yazdırma ihtiyacınız yoksa 40 metrelik rulolardan da alabilirsiniz.

56 mm x 45 mt Termal Rulo

Eni 56 milimetre uzunluğu 45 metre olan termal rulo. 56 mm en kapasitesi olan pos veya yazar kasa için idealdir. EGEN BARKOD kalitesi ile aldığınız termal ruloya mürekkep bulaşmaz, atlamaz ve akmaz. fişe yazdırmak istediğiniz bilgileri net şekilde baskı alırsınız.

80 mm x 40 mt Termal Rulo

Eni 80 milimetre uzunluğu 40 metre olan termal rulo. 80 mm en kapasitesi olan pos veya yazar kasa için idealdir. EGEN BARKOD kalitesi ile aldığınız termal ruloya mürekkep bulaşmaz, atlamaz ve akmaz. fişe yazdırmak istediğiniz bilgileri net şekilde baskı alırsınız.

80 mm x 45 mt Termal Rulo

Eni 80 milimetre uzunluğu 45 metre olan termal rulo. 80 mm en kapasitesi olan pos veya yazar kasa için idealdir. EGEN BARKOD kalitesi ile aldığınız termal ruloya mürekkep bulaşmaz, atlamaz ve akmaz. fişe yazdırmak istediğiniz bilgileri net şekilde baskı alırsınız.

80 mm x 60 mt Termal Rulo

Eni 80 milimetre uzunluğu 60 metre olan termal rulo. 80 mm en kapasitesi olan pos veya yazar kasa için idealdir. EGEN BARKOD kalitesi ile aldığınız termal ruloya mürekkep bulaşmaz, atlamaz ve akmaz. fişe yazdırmak istediğiniz bilgileri net şekilde baskı alırsınız.

80 mm x 70 mt Termal Rulo

Eni 80 milimetre uzunluğu 70 metre olan termal rulo. 80 mm en kapasitesi olan pos veya yazar kasa için idealdir. EGEN BARKOD kalitesi ile aldığınız termal ruloya mürekkep bulaşmaz, atlamaz ve akmaz. fişe yazdırmak istediğiniz bilgileri net şekilde baskı alırsınız.

Yazar Kasa - POS Termal Rulo Satın Al

Altta yer alan “Satın Al” butonu ile ilgili müşteri destek birimine satın almak istediğiniz termal ruloyu belirtebilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr