Zebra ID Kart Yazıcılar

Resmi Zebra Satış Distribütörü EGEN BARKOD Güvencesiyle

Zebra Kart Yazıcıları

Zebra kart yazıcı ve sarf malzemeleri EGEN Barkod güvencesiyle en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sağlık, eğlence, konaklama gibi alanlarda sıkça kullanılan kimlik kartları veya finans kartlarını ZEBRA ZXP3 ile profesyonelce bastırabilirsiniz.Kullanımı kolay ZXP 3 Serisi kart yazıcı modelleri ile profesyonel şekilde doğrudan yüksek kalitede renkli ya da monokrom; tek taraflı veya çift taraflı kartlar bastırabilirsiniz.

Zebra ZXP3 ID Kart Yazıcı (180 Kart/Saat)

Tek veya çift taraflı, saatte 750 siyah beyaz, 180 renkli kart yazdırabileceğiniz Zebra ZXP3 ID kart yazıcı modelidir. Canlı renkler ve net fotoğraf, metin ve barkodlarla mükemmel baskı kalitesi alabilirsiniz.

Zebra ZXP3 ID Kart Yazıcı (140 Kart/Saat)

Tek veya çift taraflı, saatte 750 siyah beyaz, 140 renkli kart yazdırabileceğiniz Zebra ZXP3 ID kart yazıcı modelidir. Canlı renkler ve net fotoğraf, metin ve barkodlarla mükemmel baskı kalitesi alabilirsiniz.

Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr