RENKLİ ETİKET BASKISINDA YENİ STANDARTLAR BELİRLİYORUZ

Epson’un öncülüğünü yaptığı renkli baskı teknolojisindeki en son gelişmeler, geleneksel iki aşamalı renkli etiket basma işini tarihe gömdü. Renkli yazıcılarımız size etiket üzerinde tam kontrol sağlayarak, özelleştirilmiş renkli etiketleri tam olarak ihtiyacınız olduğu anda ve kullanacağınız miktarlarda bastırmanızı sağlar.

Geleneksel olarak, önceden baskılı etiketlerin üzerine siyah renk basmak için termal yazıcılar kullanılıyordu. Ancak bu yöntem yavaş, ve zahmetli olup, ekonomik ve etkili değildi. Epson’un talep üzerine geliştirdiği renkli inkjet yazıcıları bu sorunları kolayca ortadan kaldırdı. Renkli Etiket Yazıcılar ve Sarf Ürünleri ile özelleştirilmiş renkli etiketler, biletler ve isimlikler basma konusunda artık envanter, üretimin kesintiye uğraması, etiket israfı, kaybolan siparişler veya geç gönderimler için endişelenmeniz gerekmeyecek.

# ürün gruplarımız

Renkli Etiket Yazıcılar

Epson
Renkli Etiket Yazıcılar

Etiketlerinize, biletlerinize ve isimliklerinize yüksek kaliteli ve isteye bağlı renkli baskı çeşitliliği kata bilirsiniz. Çok çeşitli sayıda etiketi, etiket başına az bir maliyetle kurum içinde basmak üzere tasarlanmış hızlı ve yüksek kaliteli renkli etiket yazıcılar.

Renkli Etiket Yazıcılar Sarf Ürünleri

Epson
Renkli Etiket Yazıcılar Sarf Ürünleri

Renkli Etiket Yazıcılar, pek çok kaplamasız veya mat ve parlak kaplamalı kağıda yüksek kalitede grafik ve fotoğraf baskısı almanızı sağlar. DURABrite Ultra pigmentli mürekkeplerimiz sayesinde, bilgilerinizin gerçekten dikkat çektiğinden emin olabilirsiniz. Renkli Etiket Yazıcıların Sarf malzemeleri en hesaplı fiyatlar ile sadece egen barkod da