Servis Büro Hizmetleri

Her türlü uygulama ve ortam için barkod etiketleri

Barkod yazdırma servislerimizi kullanarak zaman kazanın

Ürünleriniz veya ürün ambalajınız için hiçbir zaman barkod etiketleri bastırmadıysanız, hizmetlerimizi kullanmanızı veya bizim gibi profesyonel bir barkod baskı şirketini seçmenizi öneririz. Egen Barkod ‘un 15 yılı aşkın bir süredir barkod yazdırma deneyimimiz var.

Servis Büro Hizmetleri önermemizin başlıca sebepleri, sadece yüksek kaliteli bir lazer makineye ihtiyacınız kalmayacaktır. Aynı zamanda etiket plakaları / rulolar satın almanız gerekmektedir. Hizalama sorunlarını sıralamanız ve barkodlarınızın barkod okuyucuları tarafından “taranamayacağından” endişelenmeniz gerekecek. Barkodunuz taranamazsa, ürünlerinizin perakende satış mağazalarından kaldırılma riskini yaşarsınız. Bizim tarafımızdan bastırılan her barkod, % 100 taranabilirliğinden emin olmak için uzman kadromuz tarafından bir kaç barkod doğrulama makinesinden geçirilir.

Ayrıca, bir barkod tarayıcısı tarafından taranabilir hale getirmek için grafik becerilerine ve barkod görüntülerini “düzgün” şekilde nasıl yeniden ayarlayacağınıza ilişkin bilgi birikimine sahip olmanız gerekir.

Eğer kendi barkod etiketinizi basarsanız, basılı barkodlarınızın taranabilirliğini test etmek için bir barkod tarayıcı satın almanız gerekir. Bunu yapmak için bir cep telefonu uygulama tarayıcısı kullanamazsınız. Çünkü bu gerçek bir barkod tarayıcı değildir! Bir cep telefonu uygulama tarayıcısı, barkodu okumak için bir görüntü yakalama teknolojisi kullanmaktadır. Oysa ki fiziksel bir barkod tarayıcı, barkodları taramak için kızılötesi teknolojiyi kullanıyor.

Artık barkod yazdırma hizmetlerimizle sipariş verirken bu sorunlardan herhangi biriyle ilgili endişelenmeniz gerekmiyor. Çünkü barkod yazdırmalarınızı hizmetlerimizle daha az para için yazdıracaksınız! Egen Barkod servis büro hizmetleri ile etiketlerinizi basmak ve size gönderilmesini sağlamak için tam gün uzman etiket ekibine sahibiz. Bir hafta veya daha kısa bir sürede kapınıza teslim etmek GARANTİLİ-

Etiket kalitemize hayran kalacaksınız, her sipariş paketleme şekli her seferinde mükemmel durumda. Baskı barkod etiketinde uzmanız, bu nedenle yalnızca en yüksek Kalite etiketlerini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Diğer barkod baskı hizmetleri gibi mürekkep püskürtmeli yazıcıları kullanmıyoruz. Sadece hassas lazerle kesilmiş etiketler ve dayanıklılık ve uzun ömür için etiket sayfasına sıvanan özel toner içeren, en kaliteli lazer makinelerini kullanıyoruz.

Egen Barkod Servis Büro Hizmetleri ile müşterilerimize gönderdiğimiz her bir etiket sayfası, her zaman mükemmel etiket sağlamak için elle tutulurluk ve diğer önemli faktörler için kontrol edilir. Ayrıca, herhangi bir miktardaki büyük ve özel siparişleri yerine getirebiliriz.

Servis Büro Hizmetleri
Servis Büro Hizmetleri
Servis Büro Hizmetleri
Servis Büro Hizmetleri