Teknik Destek

EGEN BARKOD güvencesiyle

Barkod Etiket Yazıcı Teknik Servisi

Barkod Etiket Yazıcı Yazdırma Sorunu Teknik Servisi

Barkod etiketi veya barkod etiket yazıcısını EGEN BARKOD kalitesine güvenerek alan müşterilerimize teknik destek anlamında da yardımcı olmaktayız. Etiket baskı kalitesi hataları (silik veya soluk baskı problemi), ribbon problemi, yazıcı kurulum hataları yerinde veya uzaktan bağlanarak uzman teknik personellerimizle çözmekteyiz. Barkod etiket yazıcı yedek parçaları sunarak, bazen komple yazıcıyı değiştirip yüksek maliyetler çıkacağına daha az ücretle sorunu çözebilmekteyiz.

Zebra etiket yazıcı, Argox etiket yazıcı, Honeywell Intermec etiket yazıcı, Godex etiket yazıcı baskı problemleri, ribbon problemleri, yazdırma problemleri gibi problemleri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çözüyoruz.

Teknik Destek Talep Formu

Uzaktan Bağlantı Seçenekleri

Lütfen talep göndermeden önce altta yer alan programlardan herhangi birisinin bilgisayarınızda kurulu olduğundan emin olunuz.

Zebra Etiket Yazıcı Teknik Servisi
Argox Etiket Yazıcı Teknik Servisi
Godex Etiket Yazıcı Teknik Servisi
Görüntüleme Dilini Değiştir

  EGEN BARKOD, 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, etiket ve ribbon üreticisi olarak kaliteden ödün vermeden, başta tüm Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermektedir. Etiket ve ribbon dışında, distribütörü olduğumuz ZEBRA marka yazıcı, yedek parçası ve sarf ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, bizden yazıcı alan müşterilerimize etiket yazdırma konusunda tam destek sağlıyor, herhangi bir problemlerinde anında çözüm sunuyoruz.

  ADRES

  Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakcılar (MUTSAN) Sanayi Sitesi, 10.Blok, No.24, 34306
  Başakşehir, Istanbul, Türkiye

  TELEFON

  +90 (0212) 659 15 15

  EPOSTA

  info@egen.com.tr